دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > نشست فرماندار حاجی‌آباد با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش احمدی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٦٣٠ 

 تاریخ:1401/09/03 


نشست فرماندار حاجی‌آباد با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش احمدی

نشست فرماندار حاجی‌آباد با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش احمدی

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد،علی خرم‌ نسب فرماندار حاجی‌آباد  در این نشست با اشاره به جایگاه ویژه شورهای اسلامی گفت : شوراها در جامعه نقطه اتصال مردم و حاکمیت بوده و به نوعی زبان گویای مطالبات مردم هستند و از فرصت خدمتگزاری خود به نحو احسن برای جلب رضای خداوند بهره ببرند.


وی اضافه کرد: نقش شورا در پیشبرد امور شهرها و روستاها و رفع مسائل اجتماعی بسیار مهم و حائز اهمیت است و باید بیشتر بدان پرداخته شود.


فرماندار حاجی‌آباد در این جلسه بر لزوم هماهنگی و همفکری وتبادل نظر اعضای شورا به منظور پیش‌برد هرچه بهتر برنامه های عمران شهری تاکید نمود و اولویت‌بندی طرحهای لازم الاجرا و همچنین شناسایی مشکلات و موانع اساسی را ضروری دانست.


خرم نسب با اشاره به شعار سال  "سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین " افزود: شورا ها و دهیاران در زمینه ایجاد کسب و کار و اشتغال گام های اساسی بردارند تا درمردم امید ایجاد شود.


این نشست که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد طرح های هادی روستایی،بازنگری طرح ها و واگذاری زمین و اجرای طرح مسکن محرومین پیگیری شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.