دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری حاجی آباد گفت:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٥٦٣ 

 تاریخ:1401/08/25 


معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری حاجی آباد گفت:

از ابتدای سال‌جاری ۴۷۲ فقره وام ازدواج توسط پنج بانک در شهرستان پرداخت شده است.

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، محمد سالاری پور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری حاجی آباد در نشست با بانک‌های سطح شهرستان با تاکید بر لزوم تسریع بانک ها در پرداخت وام ازدواج و فرزندآوری در شهرستان گفت:تمامی بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری موظفند به صورت ماهانه، تعداد تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداختی و تعداد افراد در نوبت دریافت این تسهیلات را به صورت عمومی اعلام کنند.


وی خاطرنشان کرد: بانک های عامل نباید ضوابط غیرقانونی و خارج از چارچوب های مصوب برای پرداخت وام ازدواج تعیین کرده و از پرداخت وام ازدواج خودداری و یا متقاضیان را مجبور به ثبت نام مجدد کنند.


سالاری پور بر لزوم همراهی بانک‌ها با مردم و تسهیل شرایط پرداخت تسهیلات خرد تاکید کرد و گفت: در پرداخت وام ازدواج بانک‌ها باید با یک ضامن پرداخت کنند و هر بانکی که بیش از یک ضامن مطالبه می کند مرتکب تخلف شده است.


وی تصریح کرد: بسیاری از جوانان به خاطر همین وام ازدواج و اینکه مشکلی از زندگی را بتوانند با این مبلغ حل کنند، ازدواج می‌کنند که باید هر چه سریع‌تر روند پرداخت تسهیل شود.


سالاری پور اضافه کرد: از ابتدای سال‌جاری تعداد ۴۷۲ فقره وام ازدواج از سوی بانکهای ملی، پست بانک،صادرات, سپه و کشاورزی در شهرستان پرداخت شده است..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.