دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری حاجی آباد تاکید کرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٥٦٢ 

 تاریخ:1401/08/25 


معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری حاجی آباد تاکید کرد

همه دستگاه های اجرایی در برگزاری برنامه‌های هفته بسیج مشارکت کنند./استخرهایکشاورزی ایمن سازی شوند./کارگروهناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل تشکیل شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد،محمد سالاری پور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در نشست کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان با تقدیر از برنامه های هفته بسیج دانش آموزی که با همکاری سپاه،آموزش و پرورش و سایر ادارات در شهرستان برگزار شد گفت: : تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام (ره) بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران نشانگر اهمیت و جایگاه این نهاد مردمی است که همه ادارات در اجرای برنامه های گرامیداشت این هفته مشارکت و همکاری کنند.


وی تاکید کرد: کارگروه ویژه شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل تشکیل و نسبت به جذب این دانش آموزان به کلاس های درس اقدام نمایند.


سالاری پور ضمن هشدار به صاحبان استخرهای کشاورزی اضافه کرد: برای جلوگیری از هرگونه حادثه ای مالکان باید هرچه سریعتر نسبت به رعایت اقدامات ایمنی اقدام کنند.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در ادامه با اشاره به مشکلات فرهنگی و اجتماعی خاطرنشان کرد: همه باید در تقویت فرهنگ دینی و انقلابی کشور و روشنگری مسائل روز کشور تلاش کنیم تا جوانان و نوجوانان که فرزندان و آینده سازان کشور هستند از هرگونه خطر و آسیب دشمن دور بمانند.


سرهنگ سالاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با بیان اینکه هفته بسیج مستضعفین از ۲۹ آبان ماه الی ۵ آذرماه نامگذاری شده است گفت: تعداد ۴۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی برای گرامیداشت این هفته پیش بینی شده است.


وی افزود: غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، یادواره شهدا، نشست های بصیرتی در سطح محلات، اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم، اجرای شب شعر، اجرای مسابقات و همایش ها از جمله برنامه های این هفته است که در شهرها و روستاهای شهرستان برگزار خواهد شد.


میرزاده رییس آموزش و پرورش شهرستان با ذکر تعداد دانش آموزان بازمانده از تحصیل گفت: تعداد زیادی از این دانش آموزان شناسایی و جذب کلاس های درس شده اند ، به دلایل مالی که خانواده های این دانش آموزان داشتند توانستیم تاکنون برای تعداد ۱۰۰۸ نفر لوازم و لباس مدارس تهیه و توزیع کنیم.


کامران رییس اداره بهزیستی شهرستان نیز در این نشست از آمادگی اداره بهزیستی جهت کمک به ۵ دانش آموز معلوم شناسایی شده و جذب آنها به کلاس های درس خبر داد.


زمانی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان از اجرای طرح شناسایی استخرهای کشاورزی بدون حفاظ خبر داد و گفت: با همکاری دهیاران و بخشداری ها ،جهاد کشاورزی و سایر دستگاه ها استخرهای بدون حفاظ را شناسایی و آموزش های لازم را به متصدیان آنها خواهیم داد .


وی در ادامه با اشاره به آغاز هفته دیابت و تشریح مزایای سلامتی کارکنان در سازمانها و ادارات یادآور شد: طرح پالایش سلامتی کارکنان در شهرستان در حال انجام است که ضروری است ادارت نماینده خود را در این رابطه معرفی کنند..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.