دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > فرماندار حاجی‌آباد گفت:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٥١٣ 

 تاریخ:1401/08/24 


فرماندار حاجی‌آباد گفت:

رانندگان ماشین آلات کشاورزی برای جلوگیری از هرگونه حادثه رانندگی در شب نسبت به نصب چراغ و شبرنگ اقدام کنند/شهرداری نسبت به احداث پارکینگ شهری اقدام و مردم از پارک در محورهای پرترافیک خودداری کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در نشست شورای ترافیک شهرستان با تاکید بر رفع نقاط حادثه خیز گفت: نقاط حادثه خیز شهری و روستایی توسط پلیس راهور و پلیس راه شناسایی و راهکاری فنی جهت کاهش تصادفات ارائه دهند.


فرماندار حاجی‌آباد در خصوص درخواست اهالی روستاهای باغات و سرچاهان به پلیس راهور مأموریت داد ضمن حضور مستمر در این محورها ،طرح های ایمن سازی محورها انجام شود.


رییس شورای ترافیک شهرستان با بیان اینکه ماشین آلات کشاورزی در محور فارغان بدون چراغ تردد می کنند افزود: پلیس راه با آموزش های لازم به رانندگان ماشین آلات کشاورزی و نصب چراغ و شبرنگ آنها را به گرفتن گواهی نامه تشویق کند.


خرم نسب خاطرنشان کرد: مردم نباید از خیابان برای پارکینگ استفاده کنند ،شهرداری نسبت به احداث پارکینگ اقدام نماید.


محمود معصومی شهردار حاجی گفت: پارکینگ برون شهری شهرداری تا بهمن ماه آسفالت و ورودی آن ساماندهی خواهد شد.


محمود معصومی شهردار حاجی آباد در راستای کاهش تصادفات درون شهری گفت: قبل از چهار راه ها ،میادین و سایر نقاط اعلام شده از سوی پلیس راهور سرعت گیر نصب شده است و بعد از اتمام پروژه های آسفالت شهری خط کشی وسط نیز انجام خواهد شد.بسیاری از مشکلات ترافیکی در زمان اجرای طرح جامع شهری برطرف خواهد شد.


وی ادامه داد: شهرداری برای عدم تردد ماشین های سنگین در شهر ،پارکینگی به مساحت ۲ هکتار با نگهبان و دوربین در نظر گرفته است که این پارکینگ تا بهمن ماه سال جاری آسفالت و ورودی آن ساماندهی خواهد شد و همچنین در صورت استقبال رانندگان، آمادگی تملک اراضی جهت توسعه و گسترش این پارکینگ را دارد.


شهردار حاجی آباد در خصوص پارکینگ های شهری اذعان کرد: سه محل برای احداث پارکینگ درون شهری در نظرگرفته شده است که در حال طی فرآیندهای اداری است و بخشی از ترافیک شهری را کاهش خواهند داد.


صالحی رییس پلیس راهور شهر حاجی آباد گفت: ماشین های سنگین در صورت تردد و توقف در شهر جریمه خواهند شد، رانندگان وسائط نقلیه سنگین از ابتدای آذرماه باید در محل پارکینگ برون شهری پارک نمایند.


سالاری معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن تشکر از اداره راهداری و حمل و نقل در ساماندهی ورودی درمانگاه جایین خواستار تدابیر ایمن سازی ورودی درمانگاه معدنوییه و خانه بهداشت سیروییه و جایین شد.


 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.