دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٨٤٢ 

 تاریخ:1401/12/21 


به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید:

علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد از اداره بنیاد شهید شهرستان بازدید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، به مناسبت گرامیداشت سالروز تأسیس بنیاد شهید و روز شهدا علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد با همراهی معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری با حضور در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران با رئیس و کارکنان این نهاد انقلابی و مقدس دیدار و گفتگو کرد.


فرماندار حاجی‌آباد با گرامیداشت روز شهدا و تشکر از تلاش و زحمات مجموعه بنیاد شهید شهرستان در ارائه خدمات به خانواده های شهدا و جانبازان اظهار کرد: با شکل گیری انقلاب اسلامی ایران ،انقلاب درونی در بین مردم شکل گرفت و  از اقشار مختلف مردم داوطلبانه برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی به میدان آمدند.


وی تصریح کرد: حضور مردم برای دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی حرکت بزرگی بود که امروز الگوی سایر کشورها شده است .


خرم نسب با اشاره به تشکیل بنیاد شهید به فرمان حضرت امام راحل ره افزود:  شهدای انقلاب اسلامی بدون هیچ چشم داشتی جان خود را فدا نمودند،امروز مجموعه بنیاد شهید خدمات خوبی به خانواده های شهدا ارایه می‌کند.


وی با اشاره به نقش آفرینی فرزندان شهدا در کشور یادآور شد: بنیاد شهید باید در بحث توانمند سازی فرزندان شهدا و معرفی آنها به نسل امروز  تلاش نماید.


اداره آموزش و پرورش شهرستان اقدامات خوبی در معرفی شهدا از طریق آموزش حروف الفبا با نام شهدا به دانش آموزان در نظر گرفته  که نقش مهمی در زنده نگه داشتن یاد شهدا در بین نسل امروز دارد و این مهم باید در همه مراسمات فرهنگی شهرستان نمود داشته باشد و زمینه حضور خانواده های شهدا در مراسمات شهرستانی فراهم شود.


شهبازی رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در این نشست گزارشی از عملکرد این مجموعه و نحوه خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و جانبازان ارائه نمود.


در پایان از تلاش ها و زحمات کارکنان اداره بنیاد شهید به مناسبت سالروز تاسیس این نهاد تجلیل شد..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.