دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > فرماندار حاجی‌آباد گفت:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٨٠٣ 

 تاریخ:1401/12/16 


فرماندار حاجی‌آباد گفت:

بازار مرکز فرهنگی شهر است ،باید برای معرفی فرهنگ و اقتصاد شهر به مسافران آماده باشد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد ،علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر با اشاره به موقعیت خاص شهرستان و تردد مسافرین از این شهرستان به مرکز استان بر آمادگی تمامی ادارات برای ارائه خدمات به مسافرین تاکید کرد.


فرماندار حاجی‌آباد با اشاره به نقش مهم بازار در معرفی فرهنگ و اقتصاد یک شهر گفت: بازار مرکز فرهنگی یک شهر است که مسافران با دیدن آن یک شهر را قضاوت خواهند کرد.


نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه به راه اندازی گشت های تلفیقی برای نظارت بر نحوه فعالیت اماکنی همچون رستوران ها، جایگاههای سوخت، مراکز بهداشتی و درمانی،اغذیه فروشی ها و ... تاکید نمود.


خرم‌ نسب همچنین یادآور شد: شهرداری ها و دهیاری ها در محل ورودی شهرها و روستاها به‌منظور جذب مسافران، نسبت به انجام اقدامات لازم و مناسب ترغیبی و اطلاع‌رسانی اهتمام کافی را داشته باشند.


وی  تصریح کرد: دستگاه های امدادی و خدمات رسان به صورت شبانه روزی فعالیت تا خللی در ارایه خدمات ایجاد نشود، همچنین مساجد بین‌راهی، نمازخانه‌ها و سالن‌های ورزشی باید در این ایام پویا و فعال باشند.

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.