دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت سوم شعبان و روز پاسدار


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٧٣٥ 

 تاریخ:1401/12/05 


پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت سوم شعبان و روز پاسدار

علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در پیامی میلاد با سعادت امام حسین علیه‌السلام و روز پاسدار را تبریک گفت

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، متن  پیام به شرح زیر است ؛

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم شعبان، روز طلیعه پاسدار و پاسداری از مکتب مترقی اسلام و سالروز میلاد پر سرور سرور شهیدان امام حسین (ع)، قافله سالار عشق و شهادت، امام خوبی ها و اسوه پاسداری از دین و آزادگی فرصتی است که از خدمات شایسته پاسداران غیور، با ایمان، سبزپوشان بصیر و دلیر، پیروان مکتب و نهضت حسینی، حافظان عزت و سربلندی ایران اسلامی تشکر و قدردانی نماییم و یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی به ویژه سردار و قهرمان ملت ایران شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را گرامی بداریم.

 

اینجانب، ضمن شکرگزاری به درگاه پروردگار متعال که یک بار دیگر، توفیق درک ماه پرفیض شعبان را به همه ما عطا فرموده، با نهایت مسرت و شعف ، میلاد مسعود سید و امام ابدی شهیدان و رهبر آزادگان جهان، حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار را به مردم ولایی شهرستان که قرن هاست مدال عشقورزی به اهل بیت (ع) را بر سینه دارند خصوصاً به پاسداران غیور و خانواده های محترم آنان تبریک می گویم و از درگاه خداوند مهربان مسئلت می کنم ارواح بلند پاسداران شهید را که با نثار جان عزیزشان، به جمع پرافتخار شهدای اسلام پیوستند شاد و پاسداران مشغول به خدمت را نیز مشمول عنایات و توفیقاتش قرار دهد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.