دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > تشکیل ستاد خدمات سفرهای نوروزی در حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٧٢٤ 

 تاریخ:1401/12/04 


تشکیل ستاد خدمات سفرهای نوروزی در حاجی آباد

به منظور ارائه خدمات مطلوب به هموطنان در ایام نوروز، کمیته‌های ۱۰ گانه ستاد سفر شهرستان حاجی‌آباد تشکیل شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، محمد سالاری پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری حاجی آباد گفت: ستاد خدمات سفر این شهرستان به منظور خدمات دهی مناسب به مسافران تشکیل و مسئولان کمیته‌های ستاد مشخص شده است.


وی تصریح کرد: کمیته های ۱۰ گانه هر کدام وظایف مختلفی را بر اساس حوزه فعالیت سازمانی خود بر عهده دارند.


سالاری پور افزود: با توجه به اینکه نوروز ۱۴۰۲ تقارن با ماه مبارک رمضان دارد، نوروز امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته خواهد بود و ممکن است سفرهای نوروزی زودتر آغاز شود.


معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری تاکید کرد: اعضای ستاد خدمات سفر باید از هم اکنون برنامه‌ریزی‌های لازم برای سفرهای نوروزی را انجام دهند تا شاهد رضایتمندی حداکثری گردشگران و مسافران نوروزی شهرستان باشیم.


سالاری پور ادامه داد: اقدامات صدا و سیما و همچنین رسانه‌ها در موضوع سفرهای نوروزی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و این سازمان می‌تواند در راستای تبلیغات، معرفی و اطلاع رسانی اقدامات موثری داشته باشد.


سالاری پور با بیان اینکه ایام نوروز فرصت بسیار مناسبی برای معرفی جاذبه‌ها، قابلیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان است، گفت: امیدواریم با تعامل و همکاری تمامی اعضای ستاد، میزبان خوبی برای گردشگران باشیم.


وی اضافه کرد: پایگاه های راهنمای مسافر باید در ورودی های شهرستان مستقر شوند..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.