دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > پیام تشکر فرماندار حاجی‌آباد از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٦٠٤ 

 تاریخ:1401/11/22 


پیام تشکر فرماندار حاجی‌آباد از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد از حضور حماسی مردم در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد:  متن پیام به شرح ذیل است:


بسم الله الرحمن الرحیم


 اینک بار دیگر در یوم الله ۲۲ بهمن در چهلمین و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، پیام انقلاب اسلامی ایران در گوش میلیون‌ها آزاده حقیقت جو در سرتاسر گیتی طنین انداز شد، بار دیگر شهرستان حاجی‌آباد به زنان، مردان، جوانان و کودکان خود بالید و این روز شکوهمند را برای دشمنان ایران و اسلام به روز یأس و نومیدی تبدیل نمود.


فریاد انزجار شما مردم بیدار دل و آزادی‌خواه، از جنایات و زورگویی‌های استکبار جهانی، لرزه بر اندام پوشالی نظام پلید سلطه انداخت و بار دیگر، جلوه‌ای از اتحاد ناگسستنی را در مقابل چشمان جهانیان به منصه ظهور رساند.


اینجانب ضمن بزرگداشت ایام فجر سالگرد پیروزی شکوهمند و افتخار آمیز انقلاب اسلامی از خانواده معظم شهدا،ورزشکاران،دانش آموزان،دانشجویان،بازاریان،فرهنگیان، روحانیون ،نیروهای نظامی و امنیتی، مسئولین و روسای ادارات و تمام افشار جامعه که با حضور آگاهانه ضمن نمایش اقتدار، همبستگی و وحدت که در حقیقت تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی بود صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم و از خداوند منان سعادت و سربلندی را برایتان مسئلت دارم..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.