دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٦٠٣ 

 تاریخ:1401/11/22 


برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در حاجی آباد

راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن همزمان با سراسر کشور در شهرستان حاجی‌آباد برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، مراسم پرشور راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور حجت الاسلام و المسلمین شریفی امام جمعه حاجی آباد، فرماندار، اعضای شورای تامین، مسئولین ادارات و نهادها و اقشار مختلف مردم از محل چهارراه فرهنگ به سمت امامزادگان سید محمد و امیر نظام الدین (ع) برگزار شد.


 این راهپیمایی از ساعت ۹:۰۰ صبح امروز ۲۲ بهمن  آغاز و با قرائت قرآن، اجرای سرود ،سخنرانی ، قرائت بیانیه و آتش زدن پرچم آمریکا و اسراییل ادامه یافت.


حجت الاسلام و المسلمین شریفی امام جمعه حاجی آباد در این مراسم با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، نشان دهنده مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران است .


امام جمعه حاجی آباد با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی گفت: دشمنان ایران اسلامی که می گویند نسل جدید با انقلاب بیگانه هستند، امروز این حضور مردم و به خصوص دهه هشتادی و نودی ها را ببینند .


امروز مردم ایران اسلامی با  وحدت و انسجام و از همه اقوام و مذاهب به میدان آمدند تا امید را در دل آزادی خواهان بکارند.


 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.