دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > دعوت فرماندار حاجی‌آباد از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٥٩٠ 

 تاریخ:1401/11/21 


دعوت فرماندار حاجی‌آباد از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در پیامی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر از مردم برای شرکت پر شور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد،متن پیام بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم 


بیست و دوم بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، روز تبلور شعار استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی و سرآغازی زیبا از فصل حیات و مظهر اقتدار ملی و نشان‌دهنده عزم عمومی ملت ایران است.


نهضتی که با هدف متعالی استقلال ، آزادی ، تعیین سرنوشت و مردم سالاری دینی ، انقلابی که از بطن توده های مردم و با اراده ملت به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی( ره) شکل گرفت و امروز نیز با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری مسیر تعالی را سرافرازانه ادامه می دهد.


با عنایت به حساسیت شرایط امروز و اهمیت راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال و نیز فرمایشات اخیر رهبر حکیم انقلاب در دیدار با پرسنل نیروی هوایی و تاکیدات معظم‌له، مبنی بر اتحاد و هوشیاری مردم در مقابل دشمنان که تلاش می‌کنند نظام جمهوری اسلامی را به زانو در آورند، اقشار مختلف مردم در این صحنه نیز حضوری گسترده و پررنگ داشته باشند.


لازم است که بار دیگر، با تاسی به فرمایشات آن حضرت، اتحاد ناگسستنی خود را در صحنه راهپیمایی، به نمایش بگذاریم تا همانند ۴۴ سال گذشته، موجبات یاس و ناامیدی دشمنان نظام جمهوری اسلامی را فراهم کنیم.


اینجانب با قدردانی از یکایک مردم شریف شهرستان ، برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن و یکصدا شدن با ملت شریف ایران اسلامی از همه اقشار دعوت به عمل می آورم تا بار دیگر با آرمان‌های شهدای انقلاب، امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق نموده و هم‌صدا با سراسر کشور این اتحاد ملی را به نمایش بگذارند..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.