دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > جشن ولادت حضرت علی علیه السلام در روستای چاله مورت دهستان کوهشاه برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٤٦٦ 

 تاریخ:1401/11/16 


جشن ولادت حضرت علی علیه السلام در روستای چاله مورت دهستان کوهشاه برگزار شد

علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد از کلنگ زنی تعداد ۳ پروژه بهداشتی و درمانی ،۶ پروژه آموزشی و افتتاح دو پروژه ورزشی خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در جشن میلاد حضرت علی علیه السلام با تبریک این روز بزرگ اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در حالی بوجود آمد که بعد از نظام های شرق و غرب یک تفکر و نگاه جدیدی در دنیا بوجود آورد.


وی ادامه داد: امام خمینی ره با تاسی از دین اسلام و رسالت پیامبر اسلام (ص) حکومتی تشکیل داد که بعد از ۴۳ سال ،این ایام را با افتخار جشن می گیریم ، هرساله در این ایام به نوعی رفراندوم برگزار می شود و مردم با حضور در مراسمات این دهه مبارک با آرمانهای انقلاب بیعت می کنند .


فرماندار حاجی آباد افزود: نظام جمهوری اسلامی بر پایه اسلام و خواست مردم شکل گرفت و انتخاب جمهوری اسلامی زیباترین نوع انتخاب بود ،امروز مردم با شرکت در انتخابات گوناگون در سرنوشت خود سهمیم هستند .


نماینده دولت در شهرستان خاطرنشان کرد: مهمترین رسالت دولت برقراری عدالت اجتماعی است و امروزه شاهد اجرای این رسالت در نقاط مختلف کشور هستیم، کلنگ زنی و افتتاح پروژه ها در نقاط مختلف نشان از عدالت اجتماعی دارد که مردم از خدمات آن بهره مند می شوند.


دولت با اجرای طرح بیمه رایگان برای همه افراد ، تلاش کرد تا همه از این عدالت اجتماعی بهره مند شوند .


خرم‌نسب یادآور شد: در حوزه بهداشت و درمان در شهرستان تعداد سه پروژه خانه بهداشت در روستاهای بیدوبنه دان، چاله مورت و باغچنار در دهستان کوهستان شمالی، درمانگاه تامین اجتماعی و درمانگاه شهید امانی کلنگ زنی می شود.در حوزه ورزش تعداد ۱۴ پروژه در حال آماده سازی است که برخی از آنها در دهه فجر به بهره برداری می رسد، در بخش آموزش تعداد ۶ پروژه کلنگ زنی می شود تا همه فرزندان این شهرستان بتوانند با امکانات خوب درس بخوانند.


وی گفت: گازرسانی به روستاهای بخش احمدی و فارغان نیز در ایام دهه فجر کلنگ زنی می شود.


گفتنی است جشن میلاد با سعادت حضرت علی علیه السلام در روستای چاله مورت با اجرای سرود،مولودی خوانی و نوای موسیقی محلی برگزار شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.