دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > پیام تبریک فرماندار حاجی‌آباد به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی (ع)


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٤٢٥ 

 تاریخ:1401/11/14 


پیام تبریک فرماندار حاجی‌آباد به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی (ع)

علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد با صدور پیامی فرا رسیدن ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت امیر المومنین علی (ع) و روز پدر را تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد،متن پیام به شرح ذیل است:


بسمه تعالی

 

۱۳ رجب، روز میلاد مولود کعبه حضرت علی (ع) آغازگر اشاعه عدالت و ولایت و اسوه ایمان ، شجاعت ، شهامت ، اخلاص و ... است ، یگانه مردی که در خانه کعبه چشم به جهان گشود و در خانه خدا نیز به رستگاری و لقای معبود رسید.


زندگی این امام بزرگوار سرشار از پند و عبرت و درس بندگی و ایثار برای همه ماست و امیدوارم بتوانیم در تمامی مراحل زندگی رفتار ، کردار، گفتار و اعمال خود علی گونه باشیم.


ایام ولادت حضرت امیرالمومنین(ع) ایام پربرکتی است که آغاز ایام البیض و موسم اعتکاف است و اعتکاف فرصتی گرانبها برای تفکر و خلوت با معبود، رشد و تکامل، پاک و خالص شدن، طلب استغفار، ارزیابی اعمال و... است . زمانی برای آماده شدن بمنظور گام برداشتن در مسیر اعتلا و تعالی دنیوی و اخروی در آینده. در این ایام دست به آسمان رحمت الهی برداشته، از بارگاه الهی فضل و کرامت و توفیق و طاعات و... را طلب می کنیم. 


ضمن تبریک این میلاد خجسته و روز پدر به مردم شریف شهرستان حاجی‌آباد ،امید است با استعانت از خداوند منان، با سرلوحه قرار دادن منش و سیرت زندگانی امیر مومنان در تمامی ابعاد زندگی و در خدمتگزاری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی کوشا باشیم.


 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.