دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٤١٠ 

 تاریخ:1401/11/13 


برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده

به مناسبت گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، همایش بزرگ پیاده روی در حاجی آباد برگزار می‌شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر ،  همایش بزرگ پیاده‌روی خانواده با حضور آحاد مردم حاجی آباد برگزار شد.


این همایش از ساعت ۷:۳۰ صبح روز پنج شنبه ۱۳ بهمن ماه از محل چهارراه فرهنگ به سمت پارک‌ عمران برگزار شد.


علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در این همایش با تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، هدف از برگزاری این همایش  را توسعه ورزش های همگانی و نشاط اجتماعی برشمرد وافزود: در این راستا پروژه های عمرانی از جمله احداث و تعمیر و تجهیز زمین های ورزشی پیش بینی شده است که در این ایام مبارک افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

 وی در ادامه یادآور شد: احداث و ساماندهی پارک ارمغان نیز از پروژه های است که راستای توسعه فضاهای تفریحی و ایجاد شور و نشاط در بین خانواده ها به بهره برداری خواهد رسید.

 

این همایش با برگزاری برنامه های متنوعی از جمله اجرای ورزش های گروهی، نمایش،سرود و موسیقی همراه بود و در پایان از ورزشکاران تجلیل و به قید قرعه به تعدادی از حاضران جوایزی اهدا شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.