دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > مراسم غبارروبی گلزار شهدا در حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٤٠٩ 

 تاریخ:1401/11/13 


مراسم غبارروبی گلزار شهدا در حاجی آباد

در دومین از دهه مبارک فجر گلزار شهدای گمنام شهر حاجی آباد غبارروبی و عطر افشانی شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، به  مناسبت گرامیداشت آغاز دهه مبارک فجر، علی خرم نسب فرماندار حاجی آباد، اعضای شورای تامین  و  مدیران و نهادهای دستگاه های اجرایی شهرستان و خانواده معظم شهدا با حضور  در مزار شهدای گمنام ، ياد و خاطره شهيدان  را گرامی داشته و نسبت به مقام والای شهدا ادای احترام کردند.


فرماندار حاجی آباد اظهار داشت: امروز ایران اسلامی در اوج عزت قرار دارد و این امنیت و عزت ایران و انقلاب مرهون خون هزاران شهیدی است که در برابر دشمن ایستادند.


وی ادامه داد: انقلاب اسلامی یک تحول بسیار مهم در تاریخ ایران بزرگ بود. انقلابی که با ایستادگی در مقابل استبداد،استکبار را بیرون کرد، و استقلال و آزادی را برای ایران به ارمغان آورد.


شرکت کنندگان در این آیین معنوی با قرائت فاتحه و اهدای شاخه های گل و شستشوی قبور مطهر شهدای گمنام ، ضمن ادای احترام به روح بلند شهدا، بار دیگر با آرمان های امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.


 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.