دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > فرماندار حاجی آباد:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٣٧٢ 

 تاریخ:1401/11/12 


فرماندار حاجی آباد:

همراهی مردم بزرگترین سرمایه دولت است/ برای حل‌وفصل مشکلات و خدمت صادقانه به مردم باید تلاش کرد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد،علی خرم نسب فرماندار حاجی آباد در نشست شورای اداری شهرستان با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام راحل ره و شهدای عظیم الشان  اظهار کرد: همه مناسبت های پیش رو در خور شکر، تبریک و تهنیت  است که از این ماه رجب و به‌دنبال آن ماه شعبان مقدمه ماه رمضان هستند باید حداکثر استفاده از جهت بهره‌برداری معنوی خودشناسی و خودسازی نهایت بهره را ببریم.


فرماندار حاجی آباد با تاکید بر هرچه باشکوه برگزار شدن برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی گفت: دهه فجر تجلی صبر, استقامت و پشتکار مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی است. 


خرم نسب با بیان اهمیت و نقش گرامیداشت دهه مبارک فجر بمنظور حفظ و انتقال آن به نسل های آینده خاطرنشان کرد : پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ مبتنی بر دو پایه اساسی رهبری خردمندانه و حضور همه جانبه مردم بود و شرط بقاء و استحکام انقلاب نیز تمسک بر این دو عنصر اساسی است.


رییس شورای اداری شهرستان با اشاره به تاکید دولت سیزدهم مبنی بر ارائه خدمات و تکریم ارباب رجوع تصریح کرد:دستاوردها و برکات عظیم نظام مقدس انقلاب اسلامی ، بصورت مطلوب برای مردم در ایام دهه مبارک فجر تشریح و همچنین تمام  فعالیت ها و برنامه های  مربوط به ایام دهه فجر را با همکاری و مشارکت مردم  در شهرها و مناطق روستایی انجام شود.


وی غبارروبی گلزار شهدا، دیدار و تکریم خانواده شهدا ، برگزاری مسابقات ورزشی و کتابخوانی، آذین بندی شهری و ادارات ،افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها را بخشی از برنامه ایام دهه فجر خواند و خواستار مشارکت همه دستگاه ها در این برنامه ها شد.


نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه یادآور شد: مسائل را باید به صورت شفاف به مردم گفته شود تا هیچ گونه ابهام و نگرانی برای آنها ایجاد نشود.


فرماندار حاجی آباد در بخش دیگری گفت: طرح مولد سازی املاک از هشت سال پیش به دستگاه ها ابلاغ ولی هنوز برخی از دستگاه ها آن را اجرایی نکرده‌اند که ضروری است ادارات از اموال دولتی به خوبی محافظت کنند.


 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.