دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری حاجی‌آباد گفت:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٣٤٥ 

 تاریخ:1401/11/09 


معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری حاجی‌آباد گفت:

۱۲ کمیته تخصصی برای اجرای برنامه های دهه فجر در حاجی آباد تشکیل شده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، محمد سالاری پور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری حاجی آباد در  جلسه بزرگداشت و برنامه‌ریزی یوم‌الله دهه فجر شهرستان حاجی‌آباد با تبریک اعیاد پیش رو گفت: ۱۲ کمیته برای اجرای برنامه‌های دهه فجر تشکیل شده که ضروری است همه کمیته‌ها جهت هر چه باشکوه‌تر برگزار کردن برنامه‌های این ایام همکاری و تلاش کنند.


وی با تاکید بر مردمی سازی برنامه های دهه پیروزی انقلاب اسلامی افزود: کمیته های تخصصی از جمله کمیته روستایی و عشایری  بستر مناسبی جهت حضور عشایر و سایر مردم را در سلسله های جشن های این ایام فراهم کنند.


معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در ادامه دهه فجر را فرصت مغتنمی برای تبیین ارزش‌ها، اهداف و آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و بنیان‌گذار انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) دانست و خاطرنشان کرد: کمیته قرآن و مساجد با برنامه ریزی مناسب با حضور در مساجد نقش تبیین گری خود را ایفا نمایند.


سالاری پور با اشاره به نقش کمیته فضاسازی شهری ‌در زیباسازی شهری برای استقبال از دهه مبارک فجر یادآور شد: کمیته های دانش آموزی و دانشجویی نیز نسبت به زیباسازی محیطی مدارس و دانشگاه و اجرای برنامه ها اقدام نمایند.


وی بیان کرد: تلاش کنیم تا نسبت به سال‌های گذشته برنامه‌های متنوع‌تر و بهتری را برای بزرگداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی‌ارائه شود.


 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.