سه شنبه ١٥ آذر ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > ۵ دستگاه جدید در مرکز دیالیز بندرعباس در حال خدمت رسانی است/ ۲۵ دستگاه دیالیز آلمانی خریداری شده نیز به زودی در بندرعباس مستقر می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣١٠٨٠
تاریخ:يکشنبه ٣ مهر ١٤٠١

استاندار هرمزگان در عیادت از بیماران مرکز دیالیز بندرعباس؛
۵ دستگاه جدید در مرکز دیالیز بندرعباس در حال خدمت رسانی است/ ۲۵ دستگاه دیالیز آلمانی خریداری شده نیز به زودی در بندرعباس مستقر می‌شود

استاندار هرمزگان ضمن عیادت از بیماران و بازدید از خدمت رسانی ۵ دستگاه جدید دیالیز در مرکز دیالیز بندرعباس، از استقرار ۲۵ دستگاه خریداری شده طی چند ماه آینده خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان صبح امروز همزمان با سالروز رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام در معیت احمد مرادی نماینده حوزه مرکزی در مجلس شورای اسلامی و مدیران بخش سلامت، ضمن عیادت از بیماران در جریان مسائل و مشکلات ایشان قرار گرفت.
مهندس دوستی، کمبود دستگاه‌های دیالیز با کیفیت در استان و نیاز بالای بیماران را مهم دانست و اظهارداشت: در ماه‌های گذشته خریداری و تامین ۳۰ دستگاه دیالیز آلمانی برای استان و بندرعباس در دستورکار قرارگرفت و خوشبختانه تامین ارز این دستگاه‌ها نیز انجام شده و هزینه آن به شرکت تولید کننده پرداخت شده است.
استاندارهرمزگان با اشاره به زمان‌بر بودن ورود و ترخیص این دستگاه‌ها به کشور، افزود: خوشبختانه ۵ دستگاه دیالیز جدید در مرکز دیالیز بندرعباس نصب شده و هم اکنون بیماران عزیز با استفاده از آن‌ها خدمات درمانی دریافت می‌کنند و ۲۵ دستگاه باقی مانده نیز ظرف چند ماه آینده به بندرعباس خواهند رسید.
استاندار هرمزگان همچنین برای رفاه حال مراجعین، با جانمایی سالن انتظار مرکز دیالیز بندرعباس دستورداد ساخت سالن شروع شود .

شماره خبر : ٣١٠٨٠
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۷۹۱۶۸۱۳۴۹۵
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/09/14
بازدید امروز: 834 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9466658 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 3