سه شنبه ٠٥ مهر ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > تکدی گری منشأ بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه است / دستگاه های اجرایی ذیربط به تکالیف خود در زمینه ساماندهی متکدیان عمل کنند / لزوم توانمند سازی متکدیان پس از جمع آوری و ساماندهی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣٠٤١٦
تاریخ:سه شنبه ١١ مرداد ١٤٠١

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
تکدی گری منشأ بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه است / دستگاه های اجرایی ذیربط به تکالیف خود در زمینه ساماندهی متکدیان عمل کنند / لزوم توانمند سازی متکدیان پس از جمع آوری و ساماندهی

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: تکدی گری منشأ بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان؛ دکتر احسان کامرانی در جلسه شورای ساماندهی متکدیان استان با تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام، عنوان کرد: تکدی گری پدیده کوچکی نیست و این مهم پدیده بسیار حائز اهمیت است و منشا بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه است.
وی افزود: پیشگیری از گسترش پدیده تکدی گری زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی در بسیاری بخش ها نظیر اعتیاد، بزهکاری و... می شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی با اشراف کامل بر مسئولیتی که در حوزه ساماندهی متکدیان دارند نسبت به اجرایی کردن وظایف خود اقدام کنند.
کامرانی تصریح کرد: تکدی گری پدیده ای است که زیبنده شهرهای استان به ویژه بندر عباس مرکز استان نیست.
وی افزود: برچیدن پدیده تکدی گری نیازمند همکاری و هم افزایی کلیه دستگاه های اجرایی ذیربط است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: شهرداری بندرعباس با همکاری سایر دستگاه های اجرایی متولی نسبت به جمع آوری و ساماندهی متکدیان سطح شهر در مدت مشخص اقدام نمایند.
کامرانی تصریح کرد: ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به کودکان متکدی جهت توانمند سازی آنها از اهمیت بسزایی برخوردار است که ضروری است در دستور کار دستگاه های اجرایی ذیربط قرار گیرد.
وی افزود: دستگاه های اجرایی تکالیفی را که قانون برای ساماندهی متکدیان تعیین کرده اجرایی و عملیاتی کنند..
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، اظهار داشت: صداوسیما در زمینه کاهش پدیده تکدی گری در جامعه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی کند.
کامرانی گفت: برخورد با سرباندهای گسترش پدیده تکدی گری در سطح استان موضوع مهم دیگری است که ضروری است در دستور کار نیروی انتظامی و دستگاه قضایی قرار گیرد.

شماره خبر : ٣٠٤١٦
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/07/04
بازدید امروز: 448 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9227826 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 6