دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری حاجی آباد در نشست با دستگاه های فرهنگی:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٤١٤ 

 تاریخ:1401/08/17 


معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری حاجی آباد در نشست با دستگاه های فرهنگی:

بر تلاش مضاعف فرهنگی و هنری تاکید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، محمد سالاری پور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری حاجی آباد در نشست با دستگاه‌های فرهنگی با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی زیر بنای اصلی توسعه شهری و روستایی است گفت: مراسم ۱۳ آبان روز دانش آموز با حضور خوب دانش آموزان و مردم در شهرستان برگزار شد.


 معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در خصوص برنامه های هفته بسیج دانش آموزی افزود: برنامه های خوبی با محوریت آسیبهای اجتماعی از جمله صبح گاه مشترک دانش آموزی و یادواره شهدا در سطح مدارس شهرستان برگزار شد .


وی با اذعان اینکه نیاز جامعه امروز به فعالیت‌ها و مجموعه اقدامات فرهنگی مناسب با الگوی ایرانی اسلامی ، در کنار نقش مدیریت فرهنگی درست ،بیش از گذشته احساس می شود ادامه داد: برنامه گفتگو با دانش آموزان در روزهای یکشنبه در شهرستان از برنامه های راهبردی و انگیزشی است که با حضور کارشناسان فرهنگی دستگاه ها در مدارس برگزار می شود.


سالاری پور با اشاره به لزوم هم افزایی ارگانهای فرهنگی افزود:برای دستیابی به هم افزایی باید اهداف فرهنگی روشن و مهارت های مدیریتی در این حوزه در دستگاهها فراهم شود.


معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری با اشاره به محدودیت های منابع و زیرساخت ها در زمینه های فرهنگی ، هماهنگی و استفاده مشترک از ظرفیت های  دستگاهها و نهادهای فرهنگی را در جهت غلبه بر این محدودیت ها ضروری دانست و گفت: برگزاری دیدارهای چهره به چهره با مردم و اقشار مختلف در مساجد و محلات می تواند به ارتقای شاخص فرهنگی کمک کننده باشد..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.