دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > در آستانه هفته کتاب و کتابخوانی:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٤١٣ 

 تاریخ:1401/08/17 


در آستانه هفته کتاب و کتابخوانی:

نشست انجمن کتابخانه های عمومی حاجی آباد برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، محمد سالاری پور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری حاجی آباد با تبریک پیشاپیش هفته کتاب و کتابخوانی با بیان اینکه کتاب و کتابخوانی اثر مستقیمی بر فرهنگ جامعه دارد اظهار کرد: برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی باید برای همه افراد جامعه برنامه ریزی شود.کتابخانه ها به مثابه یک پایگاه اجتماعی، فرهنگی هستند که باید در تمام مناسبت ها برنامه های ترویجی در شهرها و روستاهای شهرستان برگزار نمایند.


وی تاکید کرد: با توجه به پیش رو بودن هفته کتاب و کتابخوانی با همکاری دستگاهها و نهادهای فرهنگی فعالیتهای گسترده و شاخصی در حوزه کتاب در شهرستان پیش بینی و اجرا شود.در روستاها با همکاری بخشداری ها و دهیاری ها برنامه های فرهنگی و ترویجی در حوزه کتابخوانی دیده شود.


سالاری پور عنوان کرد : گزارش و فعالیتهای کتابخانه در سطح شهرستان قابل قبول است اما باید در فضای عمومی و رسانه ای بیشتر کار شود و این برنامه ها باز نشر داده شود.


سلیم پور رییس کتابخانه های عمومی شهرستان حاجی‌آباد گفت:هفته کتاب و کتابخوانی از ۲۱ آبان ماه الی ۲۶ آبان ماه سال‌جاری خواهد بود.


وی با تشریح عناوین روزشمار هفته کتاب و کتابخوانی افزود: مسابقات کتابخوانی، آموزش نوشتن داستان کوتاه، حافظ خوانی و صحیفه خوانی در مدارس، نقاشی و قصه گویی، ارسال کتاب به مدارس دورافتاده ، عضو گیری رایگان، برگزاری کارگاه فرزند پروری ویژه والدین،تبلیغات محیطی مناسب با هفته کتابخوانی با همکاری شهرداری، غبارروبی گلزار شهدا،تجلیل از کتابداران و فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی از برنامه های هفته و کتابخوانی است..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.