دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > تقدیر فرماندار حاجی آباد از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٣٩٤ 

 تاریخ:1401/08/14 


تقدیر فرماندار حاجی آباد از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه

علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد با صدور پیامی از حضور گسترده و پرشور اقشار مختلف مردم و به خصوص دانش‌آموزان این شهرستان در راهپیمایی ۱۳ آبان قدردانی کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، متن پیام بدین شرح است: 


بار دیگر گام‌های استوار، همت سترگ، عزم راسخ و قلب‌های مملو از شور و شوق ایرانیان، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان را به تجلی‌گاه حماسه شورانگیز حضور و آوردگاه باشکوه عزت و عظمت تبدیل کرد.


مردم مومن و انقلابی شهرستان بویژه دانش آموزان و دانشجویان نیز همگام با ملت ایران به صحنه آمدند و با خلق حماسه‌ای ماندگار، طراوت و تازگی دوباره‌ای به حیات پربرکت انقلاب اسلامی بخشیدند.


حضور حماسی و وحدت‌آفرین اقشار مختلف مردم  در راهیپمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اقیانوس عظیمی از ایمان، اتحاد، همبستگی و پیوند دوباره ملت با نظام و آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت.


بی‌شک این حضور متعهدانه و انقلابی که موجی از شور و امید را به همراه آورد، رسالت خطیر خدمتگزاری را برای مسوولان سنگین‌تر و عزم آنها را در مرتفع ساختن مشکلات دوچندان خواهد نمود.


ضمن تبریک این حماسه بزرگ، صمیمانه از همراهی و حضور پرشور، آگاهانه و باصلابت مردم در راهپیمایی وحدت بخش یوم‌الله ۱۳ آبان که در خلق این حماسه انقلابی سهیم بودند تشکر و قدردانی می کنم.


 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.