دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > با حضور دانش آموزان و اقشار مختلف مردم


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٣٩٣ 

 تاریخ:1401/08/14 


با حضور دانش آموزان و اقشار مختلف مردم

مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در حاجی آباد برگزار شد

 

 

 

 


 

 

امروز 13 آبان روز ملی استکبار ستیزی، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، روز دانش آموز و تبعید امام راحل به ترکیه به خاطر اعتراض به مصوبه کاپیتولاسیون آمریکایی است.


به گزارش روابط روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد؛ همزمان با سراسرکشور، مراسم راهپیمایی یوم اله 13 آبان ماه روز مبارزه با استکبارجهانی، روز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز با حضور علی خرم نسب فرماندار حاجی آباد، حجت الاسلام والمسلمینشریفی امام جمعه،  اعضای شورای تامین، مسئولین، طلاب و روحانیون، فرماندهان نظامی و انتظامی، بسیجیان، فرهنگیان، دانشگاهیان، ورزشکاران، دانش آموزان و دانشجویان و قشرهای مختلف مردم در حاجی‌آباد برگزار شد.


در این راهپیمایی با شکوه که در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد؛ دانش آموزان و اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه  با سردادن شعار مرگ برآمریکا و مرگ بر اسراییل، خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایت کار و صهیونیسم غاصب نشان دادند.


در تجمع با شکوه این روز، همچنین حجت الاسلام شریفی امام جمعه نیز سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره) ، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموز را تشریح نمود.


 درپایان این مراسم قطعنامه ی تظاهرات سراسری یوم اله 13 آبان ماه در قرائت شد که شرکت کنندگان در این همایش با شکوه با بانگ رسای تکبیر، مفاد آنرا تأیید کردند.


اجرای سرود سلام فرمانده و قرائت شعر و مقاله از دیگر برنامه های این مراسم با شکوه  بود.


گفتنی است مراسم مشابهی نیز در بخش های تابعه با شکوه هر چه تمام برگزار گردید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.