دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > رییس اداره تعاون روستایی حاجی آباد معارفه شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠٨٤ 

 تاریخ:1401/07/05 


رییس اداره تعاون روستایی حاجی آباد معارفه شد.

رضا عباسپور رییس اداره تعاون روستایی حاجی آباد شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد با تسلیت ایام فرارسیدن شهادت امام رضا علیه السلام مجموعه تعاون روستایی را مجموعه ای دارای بدنه قوی و با تجربه در سطح کشور خواند و اظهار کرد: تعاون روستایی نقش مهمی در زندگی و توانمندسازی روستاییان و بهبود وضعیت آنها داشت.


فرماندار حاجی‌آباد گفت: سهامداران تعاون روستایی باید خود را شریک مجموعه تعاون روستایی بدانند .


وی خاطرنشان کرد: شهرستان حاجی‌آباد در تولید محصولات کشاورزی ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد که سهامداران می توانند در تولید،بسته بندی و فروش محصولات به نام شهرستان نقش بسزایی داشته باشند.


خرم نسب با اشاره به تولید بذر گندم در شهرستان یادآور شد: چرخه تولید بذر، خرید گندم و تولید آرد در شهرستان می توانست توسط مجموعه تعاون روستایی رقم بخورد و این زنجیره را جهت کمتر شدن مشکلات مدیریت نماید.


وی در ادامه از خدمات و تلاش های فرشید درستکار رییس سابق اداره تعاون روستایی تقدیر و برای رضا عباسپور رییس جدید این اداره آرزوی موفقیت کرد.


اسدپور مدیرعامل شرکت تعاون روستایی استان هرمزگان در این نشست با تشریح جایگاه و نقش تعاون روستایی در کشور گفت: نقش تعاون روستایی با تشکل های زیرمجموعه در تامین نهاده ها و حفظ امنیت غذایی دارای اهمیت است .


وی گفت: در سالهای اخیر مجموعه تعاون روستایی شهرستان حاجی‌آباد با تشکل های زیرمجموعه عملکرد بسیار خوبی داشتند که تقاضا داریم دستگاه‌های اجرایی شهرستان در کنار مجموعه تعاون روستایی باشند و همکاری کنند.


فرشید درستکار رییس سابق اداره تعاون روستایی گفت: تولید بذر در شهرستان از اقدامات خوبی بود که انجام شد و اکنون سالیانه حدود ۱۰۰۰ تن بذر تولید می شود.


وی اضافه کرد: سهمیه فوق العاده توزیع کودشیمیایی علاوه بر سهمیه جهاد کشاورزی نیز از دیگر اقدامات مهم است که در حال انجام است.


در پایان این نشست از زحمات فرشید درستکار رییس سابق اداره تعاون روستایی تقدیر و رضا عباسپور بعنوان رییس جدید اداره تعاون روستایی حاجی آباد معارفه شد.


 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.