سه شنبه ١٥ آذر ١٤٠١
اخبار > زنگ مهر،ایثار ‌و شهادت در مدارس حاجی‌آباد نواخته شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠٧١ 

 تاریخ:1401/07/02 


زنگ مهر،ایثار ‌و شهادت در مدارس حاجی‌آباد نواخته شد

صبح امروز همزمان با سراسر کشور زنگ مهر،ایثار و شهادت در مدارس حاجی‌آباد نواخته شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد،صبح امروز مورخ 2/7/1401 همزمان با سراسر کشور با حضور علی خرم نسب فرماندار حاجی آباد، حجت الاسلام والمسلیمن ابراهیم شریفی امام جمعه حاجی آباد، اعضای شورای تامین ، رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان، مدیران دستگاه های اجرایی ، مدیران، معلمان و خانواده معظم شهدا زنگ مهر، ایثار و مقاومت در مدارس شهرستان حاجی آباد نواخته شد.

علی خرم نسب فرماندار حاجی آباد در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک سال تحصیلی جدید با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای زیادی داشته است اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس یادآور ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار جهانی و قدرت های سلطه گر است که درس عزت و آزادگی را به تمام جهانیان داد.

فرماندار حاجی آباد با اشاره به دو سال تعطیلی مدارس به دلیل شیوع بیماری کرونا گفت: در این دو سال آموزش تعطیل نبود و مدارس به صورت غیرحضور بودند که آسیبهایی نیز به دنبال داشت لذا تلاش ها در راستای رفع ضعف ها باید دوچندان شود.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش مجموعه آموزش و پرورش شهرستان امکانات و تجهیزات خوبی برای آغاز سال تحصیلی جدید فراهم شده است .

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان خطاب به دانش آموزان افزود: شما دانش آموزان امیدهای آینده هستید و باید با تحصیل و فراگرفتن علم خار چشم دشمنان شوید و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های بعد منتقل کنید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.