پنج شنبه ٢٠ مرداد ١٤٠١
اخبار > فرماندار حاجی‌آباد:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٤٣٣ 

 تاریخ:1401/05/15 


فرماندار حاجی‌آباد:

اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان برای حوادث احتمالی فصل پاییز و زمستان آماده باشند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در این باره گفت:  باتوجه به اینکه در آستانه فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان هستیم که در این ایام وقوع حوادث طبیعی فصلی ناشی از بارندگی‌ها افزایش می‌یابد،لذا اعضای ستاد بحران باید آمادگی کامل جهت مقابله با این حوادث را داشته باشند.

خرم نسب با اشاره به بارندگی های اخیر افزود: بارندگی های اخیر در شهرستان خسارت جانی نداشته است اما برخی از سیل بندها از جمله در روستای نسوئیه و بنه دان تخریب شده اند که باید مرمت و تعمیر و جاهایی که نیاز به احداث است پیش بینی شود.

وی با تاکید برضرورت اقدامات بازدارنده و جلوگیری از ساخت و ساز‌ها و کشت و زرع در حریم و بستر رودخانه ها، گفت: موارد توسط اداره منابع آب و منابع طبیعی احصا و به متصرفان اعلام و رفع تصرف و آزادسازی شود.

فرماندار حاجی‌آباد خاطرنشان کرد: ابنیه فنی راهها بازدید و سکونت‌گاه‌هایی که در مسیر سیل بندها قرار دارند نیز شناسایی شوند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.