دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > با حضور استاندار هرمزگان:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٧١٦ 

 تاریخ:1401/09/10 


با حضور استاندار هرمزگان:

آیین کلنگ زنی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان حاجی‌آباد برگزار شدا/واگذاری۶۰۰ قطعه ۴۰۰ متری آپارتمانی به مردم حاجی آباد در قالب طرح نهضت ملی

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد ، صبح امروز آیین کلنگ زنی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان حاجی‌آباد با حضور مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان،حجه الاسلام شریفی امام جمعه، فرماندار و جمعی از مردم برگزار و ۱۸ هکتار زمین در قالب ۱۶۰۰ واحد ۴۰۰ متری آپارتمانی جهت واگذاری به متقاضیان مسکن ملی آماده شد.


مهندس دوستی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: در راستای سیاست دولت سیزدهم در خصوص خانه دار کردن مردم، امروز کلنگ زنی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان حاجی‌آباد انجام شد.


وی افزود: ۱۸ هکتار زمین برای این منظور در حاجی آباد در نظر گرفته شده و  ۱۶۰۰ واحد آپارتمانی در قطعات ۴۰۰ متری به متقاضیان واگذار خواهد شد.


استاندار هرمزگان گفت: زیرساخت‌های مورد نیاز این زمین وجود دارد ، از بهمن ماه سایت جهت ثبت نام متقاضیان باز خواهد شد و مردم حاجی آباد می توانند از این فرصت استفاده کنند.


وی تصریح کرد: دولت برای احداث منازل در قالب ارائه تسهیلات و تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز در کنار مردم است به همین جهت مردم از این فرصت بسیار خوب ساخت مسکن استفاده کنند.


استاندار هرمزگان در این آیین با توجه به کمبود زمین در شهر حاجی آباد خواست تا جهت تامین زمین مورد نیاز برنامه ریزی و اقدام شود..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.