دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > فرماندار حاجی آباد:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٧١٥ 

 تاریخ:1401/09/10 


فرماندار حاجی آباد:

فرهنگ ایثار و شهادت ضامن بقای نظام و انقلاب اسلامی و موجب زنده نگه داشتن یاد شهدا ست.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در نشست کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از برگزاری برنامه های فرهنگی و اثربخش در بالابردن حوزه شناختی عمومی در  هفته بسیج تقدیر کرد.


وی با اشاره به دستور کار جلسه مبنی بر برگزاری یادواره شهدای شهرستان گفت: یادواره های  بسیاری در شهرستان برگزار شده که نشان از اهتمام جدی در زنده نگه داشتن یاد شهدا در شهرستان است.


نماینده عالی دولت درشهرستان با تشریح نقش موثر یادواره های شهدا در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت افزود: لازم است در مباحث فرهنگی و نشر فرهنگ ایثار و شهادت، مسئولان و دستگاههای ذیربط بیش از پیش ایفای نقش نمایند و از تمام ظرفیت‌ها در این راستا استفاده کنند.


فرماندار حاجی آباد در ادامه خاطرنشان کرد: قبل از برگزاری یادواره شهدای شهرستان باید پیش برنامه های فرهنگی آن از جمله برگزاری مسابقات، اجرای سرود، نمایش، خاطرات شهدا و برنامه‌هایی از این دست برگزار و ماحصل این برنامه ها در یادواره شهدای شهرستان به منصه ظهور برسد.


 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.