دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > ملاقات مردمی شهروندان با فرماندار حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٦٨١ 

 تاریخ:1401/09/09 


ملاقات مردمی شهروندان با فرماندار حاجی آباد

مطابق سه شنبه هر هفته تعدادی از شهروندان با حضور در محل فرمانداری با علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد پیرامون مسائل و مشکلات خود دیدار و گفتگوکردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد، امروز سه شنبه ۸ آذر ماه۱۴۰۱ طبق روال سه شنبه‌های هر هفته تعدادی از شهروندان با حضور در محل دفتر فرمانداری با علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد پیرامون مسائل و مشکلات خود به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کردند.


فرماندار حاجی آباد در حاشیه این دیدارهای چهره به چهره با مردم گفت : ملاقات های مردمی نقش مهمی در حفظ کرامت شهروندان داشته و باعث افزایش اعتماد و رضایتمندی مردم می شود.


نماینده عالی دولت مراجعه مردم برای پیگیری مطالباتشان را نشانه اعتماد مردم به نظام دانست و گفت : ملاقات عمومی مردم با مسئولان تسهیل روند خدمت رسانی و شتاب بخشیدن به فرایند حل مشکلات را به دنبال دارد.


گفتنی است پیگیری درخواست‌های مردمی همه روزه درحوزه های مربوطه انجام می شود و در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مردم ملاقات عمومی فرماندار شهرستان با شهروندان هر هفته سه شنبه برگزار می شود..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.