سه شنبه ١٥ آذر ١٤٠١
اخبار > فرماندار حاجی آباد گفت:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠١٦ 

 تاریخ:1401/06/28 


فرماندار حاجی آباد گفت:

هفته دفاع مقدس مدل جدیدی از شبکه مردمی در حفظ امنیت و سرزمین بود/دیدار با خانواده های معظم شهدا و تجلیل و از پیشکسوتان ایثار و شهادت در راس برنامه های هفته دفاع مقدس قرار گیرد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در نشست هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس ضمن تقدیر از برنامه های ایام اربعین و استقرار موکب در کربلا و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: هفته دفاع مقدس نماد مقاومت مردم ایران است که با رهبری و هدایت امام راحل ره توانستند از جان و سرزمین خود دفاع کنند.

فرماندار حاجی‌آباد با بیان اینکه دفاع مقدس امنیت،آموزش و معنویت را به دنبال داشت افزود:هفته دفاع مقدس مدل جدیدی از شبکه مردمی برای حفظ امنیت و دفاع از سرزمین را به جهانیان نشان داد، مردم ایران بدون ابزار و با تلاش و همکاری توانستند سرزمین و عزت خود را حفظ کنند .

خرم نسب با تاکید بر اینکه برنامه های هفته دفاع مقدس باید هرچه باشکوه تر برگزار شود عنوان کرد: برنامه های هفته دفاع مقدس باید مردم محور باشد و همه مردم در برگزاری آن دخیل باشند و اجرای این برنامه ها باید به حفظ نظام و مردم کمک کند.

رییس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد: مساجد محور برنامه های دفاع مقدس باشند ، خاطرات رزمندگان در مساجد به نسل جدید بازگو و منتقل شود.

وی ضمن پاسداشت رشادت های جامعه ایثارگران یادآور شد: از خانواده شهدا و ایثارگران باید به نحو شایسته تجلیل شود.

سرهنگ سالاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس افزود: برگزاری رژه موتوری به طور همزمان در روز ۳۱ شهریور ماه، آیین سراسری تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، غبارروبی گلزار شهدا و دیدار و تحلیل از خانواده‌های معظم شهدا، شرکت در نماز جمعه، دعوت از سخنرانان ، آیین نواختن زنگ ایثار و مقاومت در مدارس، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب، برگزاری مراسمات دهه آخر ماه صفر و برگزاری یادواره شهدا و ... از برنامه های عمومی در هفته دفاع مقدس است.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.