سه شنبه ١٥ آذر ١٤٠١
اخبار > نشست پیگیری راه اندازی آزمایشگاه محصولات کشاورزی در حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠١٥ 

 تاریخ:1401/06/28 


نشست پیگیری راه اندازی آزمایشگاه محصولات کشاورزی در حاجی آباد

نشست پیگیری راه اندازی آزمایشگاه محصولات کشاورزی در حاجی آباد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، در راستای پیگیری مصوبات سفر استاندار محترم ،نشست بررسی و راه‌اندازی آزمایشگاه سنجش سلامت محصولات کشاورزی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی آباد در محل استانداری هرمزگان و به صورت وبینار برگزار شد.

در این نشست در خصوص اخذ مجوز و انجام پیگیری‌ها و هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های مرتبط گفت‌ و گو‌ شد.

فرماندار حاجی‌آباد گفت: با توجه به اهمیت بخش کشاورزی در تامین امنیت غذایی و همچنین احداث ، رشد و توسعه گلخانه ها در شهرستان ،راه‌اندازی آزمایشگاه از نیازهای اساسی منطقه است.

وی بیان داشت: با توجه به ظرفیت‌های غنی شهرستان در حوزه تولید محصولات کشاورزی، حمایت‌ها و پیگیری‌های لازم‌ را برای راه‌اندازی آزمایشگاه سنجش سلامت محصولات انجام خواهیم داد تا بتوانیم ضمن کمک به حفظ سلامت مردم، محصول سالم و باکیفیت در بازارهای داخلی و‌ خارجی عرضه نماییم.

لازم به ذکر است که محصولات تولیدی در بخش کشاورزی شهرستان به کشور روسیه، کشورهای حوزه خلیج فارس،کشور مالزی و کشورهای اروپایی صادر می شود.

راه اندازی آزمایشگاه محصولات کشاورزی و پایانه صادراتی از برنامه های بنیادی و در دست اقدام در شهرستان است که تحقق این دو مهم نقش مهمی در رشد و ارتقای اقتصادی شهرستان خواهند داشت.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.