سه شنبه ١٥ آذر ١٤٠١
اخبار > فرماندار حاجی آباد در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٩٧٨ 

 تاریخ:1401/06/22 


فرماندار حاجی آباد در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت:

کلیه مدارس شهرستان از اول مهر فعالیت خواهند کرد/جهتبهره مندی دانش آموزان از فضای آموزشی تعداد دو مدرسه جدید به مدارس شهرستان اضافه خواهد شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد،نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان در راستای آمادگی برای بازگشایی مدارس و پروژه مهر ۱۴۰۱ برگزار شد.

علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد ضمن تشکر از مجموعه آموزش و پرورش شهرستان در برگزاری مانور بازگشایی مدارس خاطرنشان کرد: ثبت نام و کلاس‌بندی دانش آموزان در حال انجام و تمامی نیروی های انسانی مورد نیاز سازماندهی شده اند.

وی گفت: برنامه های بازگشایی مدارس از سوی آموزش و پرورش اجرا شده و مواردی که نیاز به هماهنگی بین دستگاهی است پیگیری و حل خواهد شد.

فرماندار حاجی‌آباد از برنامه های موسسه شهید سلیمانی مبنی بر حمایت از نخبگان دانش آموزی ابراز خرسندی کرد.

در ادامه این نشست برنامه‌های مربوط به بازگشایی مدارس ، سرویس دانش‌آموزی، سرویس مدرسه استثنایی ، جشن عاطفه‌ها و کمک به دانش آموزان کم بضاعت و بی بضاعت ، فعالیت پژوهش سرای دانش آموزی ،احداث هنرستان معدن و همکاری با موسسه شهید سلیمانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.