سه شنبه ١٥ آذر ١٤٠١
اخبار > فرماندار حاجی‌آباد تاکید کرد:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٩٦٤ 

 تاریخ:1401/06/21 


فرماندار حاجی‌آباد تاکید کرد:

ترانشه حاجی آباد به صورت اصولی اصلاح شود

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، در راستای پیگیری وضعیت ترانشه حاجی آباد نشست مشترک فرماندار حاجی‌آباد با معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، مدیرعامل شرکت زیرساخت و توسعه راهها ، جانشین پلیس راه استان، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه شهرستان برگزار شد.

علی خرم نسب فرماندار حاجی آباد در این نشست با بیان اینکه محور سیرجان-حاجی آباد-بندرعباس بعنوان کریدور شمال به جنوب کشور و  یکی از مهمترین محورهای شریانی و ترانزیتی کشور است اظهار کرد:هرساله شاهد سوانح جاده ای زیادی در این مسیر به دلیل شیب تند و کم عرض بودن هستیم که بهبود زیرساخت ها در این مسیر ترانزیتی افزون بر نیاز مردم این شهرستان ُ به صنعت حمل و نقل کشور کمک شایانی می کند.

فرماندار حاجی‌آباد با اشاره به ضرورت ساماندهی ترانشه افزود: مدیران این پروژه با توجه به افزایش تصادفات این محور و کشته شدن بسیاری از هموطنان ساماندهی ترانشه را در اولویت کاری خود قرار دهند.

نماینده عالی دولت در پیگیری این پروژه تاکید کرد: در راستای ایمن سازی این محور ،راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به روکش آسفالت،نصب شیار، نصب علائم و آشکارسازی محور با هماهنگی پلیس راه اقدام نماید.همچنین سهم القصور هر دستگاهی در حوادث تعیین و به پلیس راه اعلام شود.

دهدشتیان مدیرعامل شرکت زیرساخت و توسعه راهها با بیان اینکه پروژه اصلاح ترانشه حاجی آباد ۶۳۰ متر است گفت: تاکنون مقدار ۲۸۷ متر گالری و ۱۲۰ متر دیوار احداث شده است .

وی اضافه کرد: بنا به تعهد پیمانکار تا پایان سال سازه گالری آماده خواهد شد و در صورت تامین اعتبار مورد نیاز ،ترانشه تا شهریور سال آینده اصلاح خواهد شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.