سه شنبه ١٥ آذر ١٤٠١
اخبار > آیین تکریم و معارفه رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان حاجی‌آباد برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٩٢٧ 

 تاریخ:1401/06/15 


آیین تکریم و معارفه رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان حاجی‌آباد برگزار شد

از زحمات فرزین نسب تقدیر و سلمان بشکار بعنوان سرپرست اداره صنعت،معدن و تجارت حاجی آباد معرفی شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، آیین تودیع و معارفه رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان حاجی آباد با حضور علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد،نیکان معاون اداره کل سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ،معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد.

خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در آیین تکریم و معارفه رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان با بیان اینکه این سازمان سه وظیفه در حوزه های صنعت،معدن و تجارت بعهده دارد گفت: شهرستان حاجی‌آباد به لحاظ موقعیت جغرافیایی دارای ظرفیت‌های معدنی و کشاورزی خوبی در حوزه صادراتی و تجارتی دارد.

فرماندار حاجی‌آباد با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر جلوگیری از خام فروشی افزود: مردم شهرستان سهمی از معادن نداشتند که با پیگیری های انجام شده اکنون فاز اول کارخانه فرآوری سنگ آهن در شهرستان فعال و به تناسب آن اشتغالزایی صورت گرفته است.

خرم نسب یادآورشد: حوزه فعالیت اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان گسترده است و نیاز به نیروی انسانی متخصص و امکانات و تجهیزات مناسب دارد.

وی با اشاره به مشکلات زیرساختی معادن و لزوم پیگیری ‌و رفع آنها خاطرنشان کرد: حوزه تجارت شهرستان نیز بخش مغفول مانده ای است که حرکت بیشتری را در تامین زیرساختها و ایجاد توانمندی می طلبد، همچنین در حوزه معادن تاکنون تنها ‌کارخانه کنسانتره آهن احداث شده و فرآیندهای بعدی تولیدات در این زمینه و بویژه ایجاد اشتغال اقدامی صورت نگرفته است که انتظار است با ایجاد این تغییرات ، اثرات آن در شهرستان دیده شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه از تلاش ها و زحمات فرزاد فرزین نسب تقدیر و برای رییس جدید اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است در این آیین سلمان بشکار. بعنوان سرپرست اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان حاجی‌آباد معرفی شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.