سه شنبه ٠٥ مهر ١٤٠١
اخبار > پیام گرامیداشت فرماندار حاجی‌آباد به مناسبت روز خبرنگار


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٤٥١ 

 تاریخ:1401/05/17 


پیام گرامیداشت فرماندار حاجی‌آباد به مناسبت روز خبرنگار

علی خرم نسب فرماندار حاجی آباد در پیامی ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به خبرنگاران و تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، در متن پیام آمده است:

بسمه تعالی

امسال روز خبرنگار با شهادت حضرت اباعبدالله الحسین و عاشورای حسینی مصادف شده است؛ حرکت و رفتار امام در ذات خود رسانه‌ای به بلندا و عظمت تاریخ است و عاشورا عظیم‌ترین تولید رسانه‌ای تا ابد خواهد بود با تمام ویژگی‌های پیام و پیام‌رسانی و تاثیرات بر مخاطب.

با گرامیداشت واقعه تاریخ ساز کربلا و ایام حزن و اندوه سوگواری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفای آن حضرت، سالروز شهادت شهید گرانقدر محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی را که به نام روز خبرنگار مزین گردیده، گرامی داشته و به روان پاک همه شهدای عرصه خبر و فعالان صبور و پر تلاش رسانه‌ای تحیت و درود می‌فرستیم.

عاشورا؛ ایامی برای رشد، تکامل و ارتقاء بشریت است و مکتب حسینی، مکتبی سراسر آگاهی بخش و فرهنگ‌ساز است و بهره‌مندی از همه ظرفیت‌های آن، زمینه ساز تعالی انسان‌ها خواهد بود. با تأسی از رویکرد و الگوی حسینی، روز خبرنگار امسال که مصادف با این ایام شده، فرصتی مغتنم برای قدرشناسی از این جهادگران عرصه فرهنگ است که هوشمندانه و آگاهانه، در عرصه "جهاد تبیین" نقش آفرینی روشنگرانه‌ای می‌کنند تا با ترسیم افق‌هایِ روشنِ پیش روی توسعه ایران اسلامی، روایتی صواب از جهت‌گیری‌‎ها، اقدامات، فعالیت‌ها و تصمیمات خدمتگزاران صادق مردم ارائه دهند.

قطعاً همه ما بر این باور هستیم که نام امام حسین (علیه‌السلام) و یاران باوفایش، کربلا و عاشورا، اگر ۱۴۰۰ سال است بر دل و جان مردم جهان خصوصاً شیعیان جاری است، محصول اطلاع‌رسانی و روشنگری حضرت زینب (سلام‌الله) است به طوری که می‌توان گفت: اگر زینب نبود، عاشورا و کربلایی نبود که این نشان‌دهنده نقش بی‌مانند اطلاع‌رسانی و خبرنگاری در روشنگری و ماندگاری یک واقعه است.

در جامعه امروزی کم نبوده و نیستند خبرنگارانی که با از خود گذشتگی و ایثار در صحنه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، هنری و... حاضر و ناظر بوده و به آگاهی‌ بخشی، اطلاع‌رسانی، ارتقای دانش عمومی و... جامعه کمک فراوان و شایانی نموده‌اند.

ضمن عرض خداقوت به همه اهالی رسانه و تلاشگران عرصه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی، امیدواریم به برکت این ایام، رسانه های ما ذیل مفاهیم درخشانی همچون روشنگری، تبیینگری، مطالبه گری، صادق، اخلاق و … هر روز موفق تر از روز قبل باشند.

«اینجانب وظیفه می‌دانم از تلاش‌های بی شائبه و ستودنی خبرنگاران، طلایه داران وادی آگاهی بخشی در انتشار اخبار تقدیر و تشکر نموده و روز بزرگداشت قلم را به همه اهالی قلم و صاحبان اندیشه و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی، خاصه خبرنگاران عزیز شهرستان تبریک و تهنیت عرض کرده و موفقیت روزافزون شان را در این عرصه زیبا از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.»

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.