پنج شنبه ٢٠ مرداد ١٤٠١
اخبار > فرماندار حاجی‌آباد گفت:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٤٤٤ 

 تاریخ:1401/05/15 


فرماندار حاجی‌آباد گفت:

مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورا در حاجی آباد برگزار می شود/عزاداراناز آوردن وسایل غیرضروری خودداری کنند/دستگاههای خدمات رسان در آماده باش کامل هستند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد با تسلیت فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: تجمع تاسوعا و عاشورای در محل امامزادگان سید محمد و امیر نظام الدین علیه السلام شهر حاجی آباد برگزار می شود.

وی ضمن تشکر از صدا و سیما در پخش زنده این مراسم افزود: دستگاه های خدمات رسان از جمله آتش نشانی، اورژانس و امدادگران جمعیت هلال احمر در خدمات رسانی به عزاداران در آماده باش هستند.

فرماندار حاجی‌آباد تصریح کرد:پلیس راهنمایی و رانندگی جهت نظم و هدایت هیات های عزاداری و عزاداران در مسیرها مستقر خواهند بود،همچنین نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی جهت تامین امنیت حضور خواهند داشت،

خرم نسب تاکید کرد: عزاداران از آوردن وسایل غیرضروری خودداری کنند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.