پنج شنبه ٢٠ مرداد ١٤٠١
اخبار > فرماندار حاجی‌آباد گفت:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٣٩٦ 

 تاریخ:1401/05/10 


فرماندار حاجی‌آباد گفت:

تلاش برای فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرستان تقویت شود/آموزشروش های ارتباط اجتماعی سالم به ارتباط مفید و موثری کودکان در جامعه و جداشدن از فضای مجازی کمک می کند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در نشست با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان با بیان اینکه استعدادهای خوبی در زمینه های مختلفی در شهرستان وجود دارد و این استعدادها باید هدایت شوند گفت: فعال شدن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان می تواند به هدایت و پرورش استعدادها کمک کند.

خرم نسب افزود:افرادی که در گذشته عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بودند و امروز به انسان‌های موفق در رشته‌های مختلف تبدیل شده‌اند، حاصل تلاش دلسوزانه‌ی مربیان کانون هستند.

وی با اشاره به آموزش مهارتهای زندگی و اثر آن در جامعه اضافه کرد:
اجرای برنامه های تربیتی و اخلاقی کانون نقش تأثیرگذاری در حوزه فرهنگی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی جامعه دارد.

فرماندار حاجی‌آباد در ادامه بر آموزش روش های ایجاد ارتباط سالم تاکید و خاطر نشان کرد: ارتباط این مرکز با آموزش و پرورش بیشتر و کارهای ماندگاری در زمینه های فرهنگی مختلف از جمله سرود و تئاتر انجام دهد.

پشتکوهی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با تشریح برنامه های کانون گفت: در کانون مهارتهای زندگی به کودکان یاد داده خواهد شد و تمرین زندگی از برنامه های مهم کانون برای کودکان است.

وی با اشاره به ضرورت تجهیز و بروز رسانی این مرکز  افزود: این مکان به عنوان یک مرکز فرهنگی می تواند خدمات مهم و موثری  برای مخاطبان و جامعه ی هدف خصوصا دانش آموزان  ارائه دهد اما برای تجهیز آن به حمایت و تخصیص اعتبار نیاز است.

مدیرکل کانون استان با ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی، هنری کانون و با اشاره به برنامه های پیش رو، خواستار همکاری بیشتر مجموعه ی شهرستان با کانون شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.