پنج شنبه ٢٠ مرداد ١٤٠١
اخبار > فرماندار حاجی‌آباد در نشست شورای آرد و نان گفت:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٣٧٧ 

 تاریخ:1401/05/09 


فرماندار حاجی‌آباد در نشست شورای آرد و نان گفت:

ترازوی نانوایی ها باید در معرض دید عموم باشد/سهمیهآرد روستاها براساس جمعیت ساکن روستا توزیع شود

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در نشست شورای آرد و نان شهرستان در خصوص نحوه توزیع آرد روستایی گفت: توزیع آرد باید متناسب با ظرفیت و نیاز هر منطقه سهمیه در نظر گرفته شود ، سهمیه افرادی که مهاجرت و در این شهرستان ساکن می شوند باید از محل مبدا کسر و به این شهرستان اضافه شود تا کمبودی در توزیع آرد بوجود نیاید.

وی با تاکید بر نظارت در کیفیت پخت نان افزود: دوره آموزشی چند ساعته با حضور کارشناس از مرکز استان برای همه نانواهای شهرستان برگزار شود.

خرم نسب در ادامه به ساعت شروع به کار نانوایی ها اشاره  و گفت:دستورالعملی مبنی بر زمان به عمل آوردی خمیر و ساعتهای پخت نان برای نانوایی ها تهیه و بازدید ها مطابق با آن در قبل ،حین و بعد از پخت نان انجام شود.

فرماندار حاجی‌آباد خاطرنشان کرد: ترازوی نانوایی ها باید در معرض دید مردم باشد به گونه ای که حجم و قیمت نان بر روی آن قابل مشاهده باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان یادآور شد: قیمت نان براساس پیشنهاد اتحادیه ها تعیین شده است و هرگونه اعتراضی در این خصوص باید توسط اتحادیه ها بررسی شود.

رییس شورای آرد و نان شهرستان ساعت پخت نانوایی ها طبق تابلو نصب شده باشد تا مردم بتوانند از خدمات آنها استفاده کنند و تعطیلی خودسرانه نانوایی ها قابل قبول نیست.

وی با اشاره به تخلف از سوی برخی نانوایی ها گفت: از نانوایی ها با انصاف در حوزه های مختلف بهداشتی،کیفیت،ساعت پخت و برخورد مناسب با مشتری تقدیر شود.

در این نشست در خصوص درخواست
محور راه اندازی نانوایی در روستاهای برغنی، میمند و شهدادی تصمیم گیری شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.