دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > رییس جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی حاجی‌آباد معرفی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٩٢٢ 

 تاریخ:1401/04/01 


رییس جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی حاجی‌آباد معرفی شد

مهدی رضاپور جایگزین سعید نیکویی رییس سابق اداره تعاون،کارو رفاه اجتماعی حاجی‌آباد شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، نشست تکریم و معارفه سرپرست جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان با حضور علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد، معاون منابع انسانی و مدیر حراست اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان برگزار شد.

خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در این نشست با اشاره به سیاست‌های دولت در بحث تولید و اشتغال اظهار داشت:  اشتغال شهرستان خصوصی و تعاونی است ،انتظار است با فعال نمودن تعاونی های شهرستان جایگاه آنها به سطحی خوبی برسد و همچنین تعهدات شهرستان در حوزه اشتغال محقق شود.

وی با اشاره به ظرفیت کشاورزی و معدن در شهرستان تصریح کرد: کشاورزی و معدن در شهرستان به سمت صنعتی شدن پیش می روند که   در این راستا در کشت گلخانه‌ای برای هر هکتار به تعداد ۸ نفر نیروی کار نیاز است ،فاز دوم کارخانه فرآوری تنگ زاغ با تولید سالانه یک میلیون تن به زودی کلنگ زده خواهد همچنین زیرساختهای احداث شهرک صنعتی دولومیت فراهم شده است که به نیروی کار متخصص در شهرستان نیاز است.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: اکنون تعداد ۶۵۰ نفر نیرو ی کار گلخانه های شهرستان از شهرستانهای اطراف تامین می شود.

فرماندار حاجی‌آباد در راستای تامین نیروی کار مورد نیاز شهرستان اظهار داشت: رشته های تحصیلی در شهرستان بازنگری شده و رشته معدن پیش بینی شده است، تعداد مدارس دارای رشته ریاضی فیزیک افزایش یافته و در رشته برق تجهیزات مورد نیاز خریداری و در اختیار مدارس قرار گرفته است که امیدواریم در سالهای آینده اثرات آن دیده شود.

خرم نسب یادآور شد : شرکت تعاونی روستایی گنج ۱۲۰۰ هکتار زمین در اختیار دارد که اکنون ۳۰۰ هکتار آن زیر کشت است و با فعال نمودن این تعاونی و گسترش فعالیت آن می تواند برای تعداد ۲ هزار نفر شغل ایجاد کند.

وی ادامه داد:خرمای پیارم خرمای جهانی است که باید با فعال نمودن تعاونی ها چرخه تولید،فرآوری و فروش تکمیل شود.

فرماندار حاجی‌آباد گفت: انتظار است اداره کار شهرستان در خصوص فعال نمودن تعاونی ها و برطرف کردن نقاط ضعف ، آموزش ها و ایجاد فرهنگ کار اهتمام داشته باشد.

خرم نسب از زحمات و تلاش های سعید نیکویی رییس سابق اداره کار تقدیر و برای مهدی رضاپور سرپرست جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی آرزوی توفیق و خدمت صادقانه کرد.

در این نشست مهدی رضاپور بعنوان سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی معرفی و از زحمات سعید نیکویی تقدیر شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.