دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > فرماندار حاجی‌آباد در نشست کارگروه عفاف و حجاب گفت:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٨٨٨ 

 تاریخ:1401/03/29 


فرماندار حاجی‌آباد در نشست کارگروه عفاف و حجاب گفت:

اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب نیازمند آموزش های بنیادین و مداوم در کودکی است/فیلمو تئاتر می‌تواند با تولید محتوای مناسب نسبت به معرفی الگو‌ اثرگذار باشند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در نشست کارگروه عفاف ‌و حجاب با بیان اینکه رعایت عفت و پاکدامنی بسیار مهم و ضروری است گفت: رعایت عفاف و پاکدامنی  باید در کنار حجاب ظاهری قرار گیرد

خرم نسب در ادامه اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب  را نیازمند آموزش های بنیادین و مداوم در کودکی خواند و افزود: با توجه به اینکه آموزش و پرورش جمعیت بالایی از فرزندان این سرزمین را در خود جای داده نقش مهمی در ترویج و توسعه ی فرهنگ حجاب و عفاف دارد.

وی به نقش صدا و سیما و هنر در تقویت ارزشها و باورهای اخلاقی و اعتقادی فرهنگ عفاف و حجاب اشاره و اضافه کرد:هنر نقش اساسی در ترویج عفاف و حجاب دارد,  فیلم و تئاتر می‌توانند با تولید محتوای مناسب در این خصوص نسبت به معرفی الگو‌ اثرگذار باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین شریفی امام جمعه حاجی در این نشست با اشاره به جایگاه و اهمیت حجاب در دین اسلام ، حجاب در دستگاه‌های اجرایی شهرستان را خوب توصیف کرد.

امام جمعه حاجی آباد گفت: فرهنگ عفاف و حجاب باید با زبان اقناع، محبت و حاکمیت بر قلوب انجام شود.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.