دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > فرماندار حاجی‌آباد در نشست شورای آموزش و پرورش گفت:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٨٧٨ 

 تاریخ:1401/03/28 


فرماندار حاجی‌آباد در نشست شورای آموزش و پرورش گفت:

راه اندازی رشته تربیت بدنی در شهرستان پیگیری می شود

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه آموزش اظهار کرد: در راستای ایجاد ظرفیت‌های جدید آموزشی ،رشته ریاضی فیزیک در برخی واحد‌های آموزشی پیش بینی شده است، با پیگیری های انجام شده هنرستان نیز تکمیل و تجهیز شد.

خرم نسب ادامه داد: پیگیری هایی در جهت دایر نمودن رشته های تاسیسات و معدن نیز در شهرستان صورت گرفته که انتظار است با تلاش دستگاه‌های مربوطه به زودی دایر شد شوند.

وی با بیان اینکه سیاست دولت ایجاد هنرستان در جوار صنایع است گفت: با ظرفیت ها و امکاناتی که مرکز تحقیقات کشاورزی شهرستان دارد فضای مناسبی برای رشته کشاورزی است که احداث گلخانه آن نیز در حال انجام است.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اوقات فراغت دانش آموزان یادآور شد : دانش آموزان بواسطه شیوع بیماری کرونا و عدم حضور در مدارس سال سختی را پشت سر گذاشتند که باید برای تعطیلات پیش رو برنامه ریزی های مناسبی در رشته های مختلف انجام شود.وی در این خصوص خواست تا پیشنهادات و افرادی که می توانند در این زمینه همکاری کنند معرفی شوند.

فرماندار حاجی‌آباد خاطرنشان کرد: شبکه بهداشت و درمان شهرستان برای سنجش دانش آموزان و اداره راه و شهرسازی با بازنگری در واگذاری ها ، در پیش بینی و اختصاص زمین به حوزه آموزش شهرستان متناسب با رشد جمعیت اقدام و با آموزش و پرورش همکاری نمایند.

خرم نسب تاکید کرد: معادن و صنایع مستقر در شهرستان برای بهبود وضعیت آموزشی به مسئولیت های اجتماعی خود عمل کنند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.