دوشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠١
اخبار > اقامه نماز عید سعید فطر در حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٣٩١ 

 تاریخ:1401/02/15 


اقامه نماز عید سعید فطر در حاجی آباد

نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام و المسلمین شریفی امام جمعه حاجی آباد در محل امامزادگان سید محمد و امیر نظام الدین (ع) اقامه شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد،نماز عید بندگی امروز به امامت حجت الاسلام و المسلمین شریفی امام جمعه حاجی آباد و با حضور علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد،اعضای شورای تامین و اقشار مختلف مردم اقامه و مردم خداجوی شهرستان در جشن مهمانی خدا، اتحاد و همدلی را به نمایش گذاشتند.

حجت الاسلام و المسلمین شریفی امام جمعه حاجی آباد با تبريك عيد سعيد فطر ، آحاد مردم را به تقواي الهي و تلاش براي حفظ و تداوم نورانيت و طهارت معنوي ماه مبارك رمضان در ابعاد فردي و اجتماعي دعوت كردند.

ايشان، اقامه پرشكوه نماز عيد سعيد فطر را تجسم انسجام حقيقي و قلبي مردم خواندند و افزودند: اين وحدت بسيار ارزشمند را به عنوان درس رمضان و محصول معنوي اين ماه مبارك حفظ كنيم.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.