پنج شنبه ٢٠ مرداد ١٤٠١
اخبار > بازدید فرماندار حاجی‌آباد از محل جانمایی احداث ناحیه صنعتی بخش احمدی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٨١٣ 

 تاریخ:1401/03/23 


بازدید فرماندار حاجی‌آباد از محل جانمایی احداث ناحیه صنعتی بخش احمدی

فرماندار حاجی‌آباد به همراه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و بخشدار احمدی از محل ایجاد شهرک صنعتی بخش احمدی بازدید کرد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد به همراه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان در سفر خود به بخش احمدی از سه مکان جهت احداث ناحیه صنعتی بازدید کرد.

خرم نسب با بیان اینکه در این سفر  از مکان های در نظر گرفته شده در روستاهای خرایی،پشته کنجی و دهنه ناصری بازدید شد گفت: این شهرک بعد از جانمایی در زمینی به اندازه ۵۰ هکتار ساخته خواهد شد.

فرماندار حاجی‌آباد با تاکید بر اینکه تمامی دستگاههای اجرایی باید با همراهی مردم  به منظور رفع موانع و فراهم کردن احداث این ناحیه صنعتی همکاری نمایند افزود: احداث شهرک صنعتی در راستای تولید و ایجاد اشتغال ضرورتی اجتناب ناپذیر است که باید زمینه لازم برای ایجاد طرح ها وپروژهای تولیدی  فراهم گردد.

لازم به ذکر است در این بازدید، مشکلات و موقعیت های زمین های پیشنهادی  بررسی شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.