پنج شنبه ٢٠ مرداد ١٤٠١
اخبار > نشست شورای برنامه ریزی شهرستان حاجی‌آباد با محوریت سفر استاندار محترم به بخش مرکزی برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥٣٥ 

 تاریخ:1401/02/26 


نشست شورای برنامه ریزی شهرستان حاجی‌آباد با محوریت سفر استاندار محترم به بخش مرکزی برگزار شد

علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد گفت: در این سفر راهکارها و پیشنهادات در راستای استفاده بهینه از سرمایه های شهرستان بررسی می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد با اشاره به برنامه زمانبندی سفر استاندار محترم به شهرستان های استان گفت: اولین سفر استاندار محترم در شهرستان به بخش احمدی بود که دستاوردهایی به بخش احمدی و فارغان داشت.

فرماندار حاجی‌آباد با بیان اینکه مقام عالی استان به بخش مرکزی نیز سفر خواهند داشت اضافه کرد: در این سفر ظرفیت های معطل مانده بررسی و راهکارها جهت استفاده بهینه از سرمایه های موجود پیگیری خواهد شد.

وی از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست تا مشکلات معطل مانده بین دستگاهی که مشکلات تعداد زیادی از شهروندان را حل خواهد کرد احصا و ارائه نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان تاکید کرد: مصوبات باید قابلیت اجرایی داشته باشند ، خیلی از مشکلات با اعتبار حل نخواهد شد بلکه نیاز به اعتماد و تعامل بین دستگاهی دارد.

گفتنی است بررسی طرح ها و پروژه ها و نیازمندی های شهرستان و همچنین نهایی کردن طرح های پیشنهادی برای تحقق توسعه همه جانبه و پایدار از اهداف این نشست بود.

مدیران دستگاه‌های اجرایی در این نشست، طرح های مرتبط با حوزه های آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، انرژی، گاز رسانی روستایی، محیط زیست ، اشتغال و سرمایه‌گذاری، کشاورزی و آبخیزداری، منابع آب، آبرسانی،بنیاد مسکن، مخابرات، تامین اجتماعی، راه و شهرسازی،عمران شهری را بررسی  کردند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.