پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩
سر خط خبرها
پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت هفته قوه قضاییه
بازدید فرماندار حاجی‌آباد از پروژه های شهرک صنعتی شهر حاجی آباد
آسفالت 71 کیلومتر راههای روستایی شهرستان و 90 درصد از کل راههای خاکی مصوب در بخش احمدی
مردم بزرگترین نقش برای مهار و کنترل شیوع ویروس کرونا دارند.
بازدید فرماندار حاجی آباد از صنوف سطح شهر حاجی آباد
اجرای طرح غربالگری اصناف در شهرستان حاجی آباد برای مقابله با شیوع کرونا
بازدید فرماندار حاجی آباد از پست ۶۳ کیلو ولت دو راهی دهستان
مراسم تکریم و معارفه رئیس بهزیستی شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
دیدار رئیس و کارکنان اداره محیط زیست شهرستان حاجی آباد با فرماندار.
کرونا در کمین ما
اولین نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
پلمپ سه واحد صنفی در بازدید فرماندار حاجی آباد از صنوف مختلف سطح شهر حاجی آباد
رییس ستاد مبارزه با کرونا گفت:
رییس ستاد مبارزه با کرونا گفت:
فرماندار حاجی آباد گفت:
اخبار > سعید نیکویی بعنوان سرپرست جدید اداره کارُ تعاون و رفاه اجتماعی حاجی آباد معرفی شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١١١٧ 

 تاریخ:1398/12/08 


سعید نیکویی بعنوان سرپرست جدید اداره کارُ تعاون و رفاه اجتماعی حاجی آباد معرفی شد.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت: زمینه اشتغال و تولید جز با حمایت از بخش خصوصی محقق نمی شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آبادُ کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان حاجی آباد با حضور مدیرکل کارُ تعاون و رفاه اجتماعی استان هرمزگان به ریاست فرماندار حاجی آباد برگزار شد.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در این نشست ضمن تشکر  از حضور خوب مردم در انتخابات دوم اسفندماه  و همکاری دستگاه های اجرایی در برگزاری انتخابات در بحث بیماری کرونا اظهار کرد: انشاءالله با توکل به خدواند و با همراهی مردم و تلاشهای وزارت بهداشت  و درمان ُ از این بحران نیز عبور خواهیم کرد.

جهانگیری افزود:با تلاش اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بنا به تاکید مقام معظم رهبری و دولت زمینه اشتغال خوبی در حوزه کشاورزی ایجاد شده است .

فرماندار حاجی آباد با اشاره به اقدامات دولت در حمایت از بخش خصوصی یادآور شد: زمینه اشتغال و تولید جز با حمایت از بخش خصوصی محقق نمی شد که این مهم در این دولت به خوبی اتفاق افتاد .

وی اضافه کرد: دولت در این سالهای اخیر با وجود تحریم ها با بحرانهای زیادی مواجه شد که باید کمک کرد و پروژه ها ی نیمه تمام را دنبال کرد که از همراهی خوب امام جمعه محترم و حسن توجه مدیرکل کارُ تعاون و رفاه اجتماعی به این شهرستان تشکر می کنم

وی در تکریم رییس سابق اداره کارُتعاون و رفاه اجتماعی و معارفه رییس جدید شهرستان گفت:آقای  قاسمی مدیر خوب و همراهی بودند و انشاءالله در جای شایسته ای از تجربیات ایشان استفاده شودُ آقای نیکویی نیروی بومی و دارای تجربیات بسیار خوبی است که امیدواریم با ایجاد همدلی و تعامل در بین سایر دستگاه ها پاسخگوی مطالبات مردمی باشند.

ابراهیمی مدیرکل کارُ تعاون و رفاه اجتماعی در این نشست ضمن تشکر از پیگیری های فرماندار حاجی آباد در جذب تسهیلات اشتغال روستایی گفت: جذب بیشترین میزان تسهیلات اشتغالزایی عشایری روستایی توسط شهرستان حاجی آباد آبرویی برای استان شد که ظرفیت  احداث گلخانه ها باید پیشران در ایجاد اشتغال در بخش های دیگر شود.

ابراهیمی اضافه کرد:گلخانه ها می تواند ظرفیت اشتغال در تامین مواد اولیه و بسته بندی و توزیع را گسترش دهد که نیازمند کار تحقیقاتی است ُ انتظار است کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان در این حوزه برنامه ریزی و از این ظرفیت برای توسعه سایر بخش ها استفاده کند.

مدیرکل کارُ تعاون و رفاه اجتماعی عنوان کرد: نرخ بیکاری شهرستان حاجی آباد در حالت بحرانی نیست و وجود کارگران مهاجر فصلی بر این موضوع تاثیر گذاشته است . توجه به سایر بخش ها در حوزه بازار کار از جمله تعاونی ها می تواند در جهت توسعه فعالیتهای اقتصادی و عدالت اجتماعی تاثیرگذار باشد ُ ظرفیت بسیار خوبی در بخش کشاورزی و خدمات محقق شده است که می تواند باعث توسعه نقدینگی و منابع شود .

وی افزود: توجه به مشاغل خانگی در این شرایط اقتصادی به درآمد خانوارها کمک کند و ایجاد بازارچه در حاجی آباد بعنوان ورودی استان می تواند  زمینه فروش محصولات خانگی را فراهم کند

ابراهیمی گفت: همه آحاد جامعه با اداره کار ارتباط دارند و توحه به این اداره می تواند عمده ای از مسائل شهرستان را پاسخگو باشد.

گفتنی است در این نشست از زحمات آقای منصور قاسمی افشار تقدیر و آقای سعید نیکویی بعنوان سرپرست جدید اداره کارُ تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان معرفی شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.