چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨
سر خط خبرها
دیدار کارکنان اداره ورزش و جوانان و روسای هیات های ورزشی شهرستان با فرماندار حاجی آباد
نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان برگزار شد.
دیدار و گفتگوی صمیمی استاندار هرمزگان با اهالی دهستان کوهشاه
افتتاح نمایشگاه توانمندیهای روستایی بخش احمدی
پیش بینی اشتغال ۵۶ نفر در طرح فرآوری کنسانتره روستای چاله الیاس شهرستان حاجی آباد
بازدید حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد به همراه اعضای کارگروه رفع موانع تولید شهرستان از طرح فرآوری کنسانتره روستای چاله مورت
دیدار مدیر خطوط لوله نفت استان هرمزگان با فرماندار حاجی آباد
نشست دکتر خیری رییس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد
کلنگ سالن ورزشی 1200 نفری شهرحاجی آباد امسال زده می شود.
افتتاح خانه بوم گردی زوستای کشکوییه
برگزاری همایش روز ملی روستا و عشایر
کلنگ زنی احداث ساختمان آتش نشانی روستای باغات
همایش ملی روز روستا و عشایر در روستای باغات برگزار شد.
ساختمان جدید پاسگاه گهکم افتتاح شد.
پیام تبریک فرماندار حاجی آباد به مناسبت روز ملی روستا
اخبار > نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٤٨ 

 تاریخ:1398/06/11 


نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد گفت: موفقیت تمام برنامه های ملی در سطح جامعه نیازمند کمک و همکاری به آموزش و پرورش است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آبادُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست شورای آموزش و پرورش ضمن تسلیت ایام محرم با اشاره به اهمیت وجود آموزش و پرورش توانمند و پویا گفت: اگر بخواهیم در همه حوزه های سیاسیُ علمی پژوهشیُ اقتصادی و ... رشد کنیم توجه به آموزش و پرورش یک اصل پایه است.

جهانگیری یادآور شد: موفقیت تمام برنامه های ملی در سطح جامعه نیازمند کمک و همکاری به آموزش و پرورش است.

فرماندار حاجی آباد با تاکید بر کیفیت و عدالت آموزشی تصریح کرد: در آستانه بازگشایی مدارس ُ بررسی وضعیت مدارس ناایمنُ ثبت نام دانش آموزانُ ساماندهی معلمان و تجهیزات لازم از اولویت های کاری آموزش و پرورش است.

وی افزود: در ساخت مدارس در دولت تدبیر و امید در شهرستان اقدامات خوبی شده است اما کافی نیست باید فضایی ایجاد کنیم که دانش آموزان به جایگاه علم و دانش پی ببرند.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان عنوان کرد: سرویس مدارس از دغدغه های ما و خانواده هاست ُ برنامه ریزی شود که در ابتدای مهر مشکلی در این خصوص  نداشته باشیم و خانواده ها به سراغ سرویس های مدارس معتبر بروند.

جهانگیری گفت: جلب سرمایه های مردمی و مشارکت خیرین از منابع قابل اعتماد و ارزشمند است که با دعوت از آنها هم به دانش آموزان بی بضاعت کمک می شود و هم بخشی از مشکلات آموزش و پرورش حل می شود.

حسین پور رییس آموزش و پرورش شهرستان در این نشست با اشاره به تجهیزات خریداری شده برای مدارس گفت: تعداد 185 صندلی و تعداد 15 دستگاه رایانه جهت هوشمندسازی مدارس خریداری شده است.

حسین پور افزود: برای سال تحصیلی پیش رو تعداد 342 کلاس درس ابتداییُ 125 کلاس درس متوسطه اولُ 45 کلاس درس متوسطه دومُ 52 کلاس درس کار و دانش و تعداد 17 کلاس درس فنی و حرفه ای پیش بینی شده است.

وی عنوان کرد: در سال تحصیلی جدید به تعداد 1160 نفر معلم نیازمندیم که تاکنون 933 نفر ابلاغات خود را دریافت کرده اند و مابقی نیز به زودی ساماندهی می شوند.

رییس آموزش و پرورش از برگزاری مراسم احلی من العسل ویژه دانش آموزان متوسطه اول و دوم در شانزدهم شهریورماه سالجاری خبر داد و افزود: این سوگواره در هفتمین روز از ماه محرم در محل امامزادگان سید محمد و امیرنظام الدین شهر حاجی آباد برگزار می شود.

وی ادامه داد: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در حال آماده شدن است و هدف از تهیه این سند تصمیم گیری در خود مناطق است و از تعداد دستورالعمل ها و بخشنامه های کلی برای تمامی مناطق کاسته شود که بعد از نهایی شدن به مدارس ارسال می شود.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.