چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨
سر خط خبرها
دیدار کارکنان اداره ورزش و جوانان و روسای هیات های ورزشی شهرستان با فرماندار حاجی آباد
نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان برگزار شد.
دیدار و گفتگوی صمیمی استاندار هرمزگان با اهالی دهستان کوهشاه
افتتاح نمایشگاه توانمندیهای روستایی بخش احمدی
پیش بینی اشتغال ۵۶ نفر در طرح فرآوری کنسانتره روستای چاله الیاس شهرستان حاجی آباد
بازدید حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد به همراه اعضای کارگروه رفع موانع تولید شهرستان از طرح فرآوری کنسانتره روستای چاله مورت
دیدار مدیر خطوط لوله نفت استان هرمزگان با فرماندار حاجی آباد
نشست دکتر خیری رییس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد
کلنگ سالن ورزشی 1200 نفری شهرحاجی آباد امسال زده می شود.
افتتاح خانه بوم گردی زوستای کشکوییه
برگزاری همایش روز ملی روستا و عشایر
کلنگ زنی احداث ساختمان آتش نشانی روستای باغات
همایش ملی روز روستا و عشایر در روستای باغات برگزار شد.
ساختمان جدید پاسگاه گهکم افتتاح شد.
پیام تبریک فرماندار حاجی آباد به مناسبت روز ملی روستا
اخبار > فرماندار حاجی آباد در جمع نمازگزاران نماز جمعه شهر حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٠٨٢ 

 تاریخ:1398/06/08 


فرماندار حاجی آباد در جمع نمازگزاران نماز جمعه شهر حاجی آباد

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد گفت: ایجاد زیرساختهای عمرانی و اشتغال از اولویت های کاری دستگاه های اجرایی شهرستان است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آبادُ حمید جهانگیری در در جمع نمازگزاران نماز جمعه ضمن تبریک هفته دولت و عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم اظهار کرد:‌از امام جمعه محترم و ستاد برگزاری نماز جمعه تشکر می کنم که امروز این فرصت را به بنده و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان دادند تا ضمن بیان عملکرد یکساله دولت به خواسته های مردم پاسخ دهیم.

جهانگیری افزود: در هفته دولت تعداد 52 پروژه با اعتبار 81 میلیارد تومان در بخش های کشاورزیُ حمل و نقلُ آموزشیُ بهداشتیُ ورزشی و حمایتی و فرهنگی به بهره برداری رسید.

فرماندار حاجی آباد با بیان اولویت های کاری دستگاه های اجرایی شهرستان تصریح کرد: در ایجاد زیرساختهای عمرانی و اشتغال در شهرستان اقدامات خوبی انجام گرفته است تا جوانان جویای کار دغدغه اشتغال نداشته باشند.

وی ضمن تشکر از همراهی مردم از تعامل امام جمعه محترم که پیشقدم در حل مشکلات مردم هستند قدردانی کرد و گفت: در این شرایط خاص کشور باید این تعامل و همراهی را حفظ کرد.

جهانگیری با بیان توطئه های دشمنان علیه کشور افزود: دشمنان فکر می کردند که با تحریم ها مردم ما از نظام ناامید می شوند اما مردم ما عزت خود را با هیچ چیز دیگری عوض نکردند و نمی کنند.

نماینده عالی دولت با اشاره به تعامل ایجاد شده در بین دستگاه ها و نهادها و حمایت استاندار محترم و نماینده ولی فقیه در استان که اولین سفر خود را به مناطق محروم از شهرستان حاجی آباد شروع کرد عنوان کرد: با این نگاه آینده شهرستان حاجی آباد بسیار روشن است و با پروژه های که در دست اقدام است تا چندسال آینده مشکلی در حوزه عمرانی و اشتغال نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: بخش کشاورزی که عمده درآمد مردم شهرستان از این بخش است و 70 درصد مردم در ایم حوزه اشتغال دارند اقدامات خوبی در صنعتی کردن کشاورزی شده است که هم سودآوری برای مردم داشته باشد و هم در مصرف آب صرفه جویی شود.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.