اخبار > فرماندار حاجی‌آباد با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات عنوان کرد:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٤٦٩ 

 تاریخ:1401/02/22 


فرماندار حاجی‌آباد با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات عنوان کرد:

دستگاه های اجرایی شهرستان، تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به امور مردم را به عنوان اصلی ترین وظیفه در دستور کار قرار دهند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد،علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد در نشست شورای اداری شهرستان با تاکید بر اهمیت راهبردی اعتماد متقابل مردم و دولت، تاکید کرد: ‌تکریم ‌و پاسخگویی در مقابل مردم موجب تقویت اعتماد متقابل بین مردم و مسئولان و گسترش مشارکت عمومی می شود.

فرماندار حاجی‌آباد تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی از راههای گوناگون قانونی برای حل مشکلات مردم استفاده نمایند

رییس شورای اداری شهرستان با اشاره به اینکه فرصت خدمت به مردم بسیار کوتاه است افزود: باید از این فرصت‌ها برای خدمت به مردم واز اموال دولتی برای حل مشکلات مردم استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه نماز جمعه محل ارتباط مستقیم مردم و مسئولین است بر حضور مدیران و پیگیری مطالب مطرح شده از سوی ائمه جمعه تأکید کرد.

خرم نسب با اشاره به در پیش بودن سفر استاندار محترم به بخش مرکزی شهرستان یادآور شد: دستگاه‌های اجرایی طرح های معطل مانده ‌و طرح هایی که نقش موثری در ارتقا و پیشرفت شهرستان دارند را احصا نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین شریفی امام جمعه حاجی آباد در این نشست ضمن تسلیت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع و امامزادگان توسط فرقه ظاله با اشاره به ویژگی‌های مدیران اظهار کرد: یکی از ویژگیهای مدیران که در قرآن کریم و روایات نیز آمده است سعه صدر یعنی داشتن ظرفیت روحی و فکری کافی است که نتیجه آن موفقیت و اثربخشی و داشتن عکس العمل منطقی و مناسب در مقابل دشواری ها و سختی هاست.

امام جمعه حاجی آباد با بیان اینکه سعه صدر وسیله و ابزار ریاست است به راههای تقویت سعه صدر اشاره کرد.

حجت الاسلام شریفی در خصوص سخنرانی ریاست محترم جمهوری در شب گذشته خاطرنشان کرد : امروز کشور در حال جراحی بزرگ اقتصادی است که قطعا در سفره مردم تاثیرگزار و با برنامه های دولت محترم سفره مردم کمترین آسیب را خواهد دید.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود بر جهاد تبیین و شفاف سازی از سوی دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

 


.انتهای پیام


خروج