75
فرمانداری حاجي آباد - اخبار > همایش ملی روز روستا و عشایر در روستای باغات برگزار شد.
آخرین اخبار
اخبار > همایش ملی روز روستا و عشایر در روستای باغات برگزار شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٥٤١ 

 تاریخ:1398/07/15 


همایش ملی روز روستا و عشایر در روستای باغات برگزار شد.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در همایش روز ملی روستا و عشایر گفت: روستاییان همیشه در اقتصاد کشور نقش پیشرو داشتند.

 

 

 

 


حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در همایش روز روستا و عشایر ضمن تبریک روز ملی روز روستا به روستائیان و عشایر شهرستان در روستای باغات گفت: برپایی نمایشگاه دستاوردها و تولیدات روستایی در این روستا در این شرایط اقتصادی کشور بسیار نوید بخش است و روستاییان و عشایر همیشه با اهداف کشور و نظام همراهی کرده اند .

فرماندار حاجی آباد با اشاره به نقش مهم روستاییان در پیروزی انقلاب اسلامی یادآور شد: زمانی روستاییان به سمت شهرها مهاجرت نمودند اما امروز جهت رونق تولید به روستاها برمیگردند ُ روستاییان همیشه در اقتصاد نقش پیشرو داشتند و تولیدات مهم ما در روستاها انجام می شود که می طلبد مدیران آنچه در توان دارند در خدمت رسانی به روستاها دریغ نکنند.

جهانگیری افزود: تلاش کردیم در عمران روستایی و خدمات عشایری عدالت را رعایت کنیم .

وی ضمن تشکر از مدیرکل صنایع دستی و گردشگری استان عنوان کرد: در صنایع دستی و گردشگری تحولی ایجاد شده است اما تولیدکنندگان نباید دغدغه فروش داشته باشند .

نماینده عالی دولت در ادامه با اشاره به توطئه های دشمنان گفت: پیش بینی دشمنان  این بود که دولت نتواند به کار خود ادامه دهد اما تیم اجرایی دولت با رهنمودهای مقام معظم رهبری ثبات را به بازار برگرداند .

فرماندار حاجی آباد جمعیت روستایی شهرستان را بیش از جمعیت شهری اعلام کرد و افزود: پتانسیل های خوبی در شهرستان جهت ایجاد اشتغال وجود دارد و با توجه به قرارگرفتن در کنار جاده ترانزیت دهیاران می توانند طرح های درآمدزا خود را ارائه دهند.

گفتنی است در حاشیه برگزاری همایش روز ملی روستا و عشایر تولیدات این روستا از جمله گلیم ُ تابلو فرش ُ سفال و غذاهای محلی به نمایش گذاشته شد.


.انتهای پیام


خروج