75
فرمانداری حاجي آباد - اخبار > نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان حاجی آباد تشکیل شد.
آخرین اخبار
اخبار > نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان حاجی آباد تشکیل شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٢٤٨ 

 تاریخ:1398/06/25 


نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان حاجی آباد تشکیل شد.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان گفت: نظارت بر نوشت افزارها در اولویت باشد تا بتوانیم زمینه نشاط در فصل بازگشایی مدارس ایجاد کنیم

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آبادُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان گفت: با توجه به بازگشایی مدارس ُ نظارت بر بازار با جدیت بیشتری دنبال شود.

جهانگیری تاکید کرد: نباید اجازه داد کسی سوء استفاده کند و اجناس باید با قیمت واقعی عرضه شوند که مردم بدون دغدغه اقلام مورد نیاز خود را خریداری کنند.

فرماندار حاجی آباد افزود: بازدیدها باید در ساعات مختلف روز انجام شود و در خصوص کمبود گاز در سطح روستاهاُ عامل توزیع باید این مشکل را حل کند و مردم نباید به خاطر کپسول در مضیقه باشند.

وی با اشاره به بازگشایی نمایشگاه خواستار نظارت بر قیمت ها در نمایشگاه شد و افزود: نظارت بر نوشت افزارها در اولویت باشد تا بتوانیم زمینه نشاط در فصل بازگشایی مدارس ایجاد کنیم و دانش آموزان با علاقه و اشتیاق به تحصیل بپردازند.

فرماندار حاجی آباد خواستار پیگیری رفع کمبود لاستیک شد و عنوان کرد: لاستیک باید بر اساس نیاز شهرستان تامین شود .

صادقی رییس اداره صنعت ُ معدن و تجارت شهرستان در این نشست از توزیع اقلامی مانند شکرُ برنج و مرغ در ایام سوگواری امام حسین (ع) گفت و  گفت: در این ایام مشکلی در تامین اقلام مورد نیاز در شهرستان نداشتیم .

وی بازرسی های انجام شده از صنوف مختلف از ابتدای سالجاری را 800 مورد خواند و افزود: با توجه به بازگشایی مدارس تعداد 6 پرونده مربوط به صنف لوازم التحریر بوده است .

 

 


.انتهای پیام


خروج